Wpis z mikrobloga

@nevarion: ja nie rozumiem twojego toku myślenia, skoro wg, ciebie różnica jest tylko w nazwie a stream jest ten sam, to będzie ciąć tak samo na każdej platformie.

Ale całe szczęście weeb posiada własne steamy, które nie są linkowane do darmowych stron pokroju goodcast.

Jeśli zacina ci weeb, zmień łącze.
  • Odpowiedz
@Olegunarsol: no sa jesli nie masz wykupionego premium. Ja dzisiaj kupilem na 1 dzien, mam konto w t mobile i przeszlo mi od razu, zalezy chyba od banku glownie.

@Persilsi: goodcast ma wlasne streamy, nie jest to darmowa strona. Jesli nie probowales premium to powstrzymaj sie od komentarzy, bo widac, ze siedzisz na weeb i myslisz, ze to jedyna stronka z tv. Serwery weeb tv nie wytrzymuja podczas
  • Odpowiedz
@nevarion: faktem jest to może na twoim łączu. U mnie zawsze wszystko działa płynnie w HD. Mało wiesz o telewizji w sieci, skoro nie wiesz że streamy z goodcasta są ripowane na większość darmowych stron z tv w siec. Weeb ma zabezpieczenia przed wyciaganiem sciezki m3u ze streamu. Pozdro i poćwicz.
  • Odpowiedz
@Persilsi: widze, ze kolejny typowy wykopek, ktory nie mial ze strona do czynienia, nie mial konta premium, ale hardo idzie w zaparte i powtarza wszystko co gdzies w internecie napisali. Zobaczymy kogo bedzie bolala d--a, jak serwery weeba zaczna sie krztusic
  • Odpowiedz