@mr-dawid: gdy widzisz na ścianie "W TYM DOMU: WYBACZAMY, SŁUCHAMY SIEBIE WZAJEMNIE, KOCHAMY SIĘ" to już wiesz że to siedlisko toksyczności i patologii xD
@mr-dawid: dawno temu w szkole średniej miałem miesięczne praktyki w Domu Kultury i tam jedna Pani miała nad swoim biurkiem wypisanych całą masę mądrych sentencji życiowych grecko-rzymskich. Z tego co się zorientowałem była tam uznawana przez kolegów za największego toksyka.
źródło: temp_file1811355213148606915
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2025-03-01 224702
Pobierzźródło: Screenshot 2025-03-01 231123
Pobierzźródło: 1000012522
Pobierzźródło: temp_file8681873547537788532
Pobierzźródło: 7e9e0c397f302743bfb4a7bc01adc47f0e21f7240478b95cb9
Pobierz