Wpis z mikrobloga

sanrenmu 763


Mój najnowszy nabytek. Pierwszy nóż - nożyk właściwie - z axis lockiem, cieszę się i flipuję jak małe dziecko. Trzeba tylko uważać, żeby sobie paluchów nie ciachnać, bo malutkie jest toto straszliwie, nie ma za bardzo za co chwycić przy machaniu. Ale swoją rolę spełni doskonale, kupiony żeby pełnić funkcję breloczka do kolejnego pęku kluczy, w czym odciąży niespecjalnie nadającego się ze względu na wagę i rozmiar vicka forestera. Ogólnie polecam mocno, wystarczająco ostry i solidny edc, do tego mały, leciuteńki i jak na jakość tani jak barszcz ~50zł.

Swoją drogą, doceńcie chyba najbardziej cwany sposób umieszczenia otwieracza do butelek jaki widziałem do tej pory:)

#noze #knives #scyzoryki #scyzorykiboners #chwalesie
ryhu - > sanrenmu 763

Mój najnowszy nabytek. Pierwszy nóż - nożyk właściwie - z axis...

źródło: comment_FAV64ovrMWYoJVuZzlvcSmWQsivxgCtW.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@ryhu: Ten sanrenmu zawsze mi się podobał. Ostatnio jakiś nożyk muszę sobie kupić. Niebieskich Paramilitary nie ma, nie wiem czy wziąć endurę albo rata a ten taki mały i tani <3

A otwieracze w nożach nie są potrzebne, ja składam nóż i podważam górną krawędzią główni.
  • Odpowiedz
@Carcer: (#) nie, przeciągnąłem przez nóż oczko, na które pozakładałem klucze

@Kresowiak: (#) heloł, 50zł, breloczek do kluczy, otwieranie piwa i cięcie kopert, a nie wyprawy do dżungli - ideał w swojej klasie. Zresztą, to nie guma(_ )
  • Odpowiedz
@wysuszony: (#) vick bynajmniej nie idzie w odstawkę, wręcz przeciwnie - został uwolniony od kluczy, dzięki czemu będzie swobodnie spoczywał w drugiej kieszeni:)
  • Odpowiedz
  • 1
@wysuszony: Ale noże Sanrenmu są dużo lepsze od Vicków oczywiście nie licząc dodatkowych narzędzi. Masz blokadę z prawdziwego zdarzenia, lepszy kształt główni i ergonomię.
  • Odpowiedz
@blackdkiwi: (#) wow, serio? teraz będę musiał przemyśleć polowanie na t-rexy z 3cm nożem za 50zł.:/ A na allegro pisali, że srm lepsze niż spyderco, no co za #!$%@?.

@rybak17: (#) nie wiem, to mój pierwszy sanrenmu, poszukaj sobie wymiarówek w necie, nic innego mi do głowy nie
  • Odpowiedz
@blackdkiwi: (#) mam wrażenie, że my się trochę nie rozumiemy. Ja sobie kupiłem "nożyk", czaisz? Zabawkę. Ja WIEM, że w kontekście porządnych noży to jest gówno. Ale Ciebie totalnie nie rozumiem, jakbym napisal "patrzcie mirasy kupiłem sobie resoraka matchboxa" to byś mi wkleił film z jazdy porshe 911 i napisał "ALE CHIŃSKIE GUNWO TO JEST PRAWDZIWY SAMOCHÓD, PATRZ!!11"?
  • Odpowiedz
@blackdkiwi: (#) brałem pod uwagę, ale kolor mi nie podszedł, coś czarnego cicałem. W ogóle najpierw rozważałem walthera black tac i jakaś pumę z czernionym ostrzem, gdzieś po drodze leathermana c33x, ale koniec końców stwierdziłem że do kluczy chcę coś zupełnie mniejszego.
  • Odpowiedz