Wpis z mikrobloga

bo w Norwegii czy w Szwecji facet o poglądach korwina nie dostałby nawet ułamka procenta w wyborach, a jego wysokie poparcie na Wykopie, Youtube czy obecnie w wyborach świadczy o dużym zdziczeniu polaków, dlatego zamierzam wyprowadzić się do Norwegii gdzie moje poglądy są w większości i nikt nie nazwie mnie lewacką ku*wą bo tam ludzie są uprzejmi dla innych niezależnie od tego czy jesteś liberałem, socjalistą, gejem, czarnym, żydem, Somalijczykiem czy Polakiem


klik

Napisał człowiek, który wchodzi na wykop przede wszystkim żeby wyzywać zwolenników wolności.

#lewackalogika #bekazlewactwa #shitlewaksays
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trebeter: @fenis:

Jak czytam takie rzeczy to mam wrażenie, że rozmawiam z jakimś nagrzanym dzieciakiem, któremu kolega opowiedział o jakimś mitycznym Eldorado zwanym potocznie Zachodem. Jestem jak najbardziej za tym żeby wyjechał.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Zawsze jak czytam zakompleksionych pajaców jojczących o "nietolerancyjnej i rasistowskiej Polsce" przypominają mi się Angole, którzy po pijaku chcieliby wywalić ze swojego kraju wszystkich obcych, albo Francuzi, którzy nieraz fizycznie brzydzą się mieszkających tam murzynów i arabów i mając tych trochę więcej pieniędzy zwijają się zaraz na wieś, albo do ścisłych centrów miast żeby tylko nie musieć ich oglądać.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Napisał człowiek, który wchodzi na wykop przede wszystkim żeby wyzywać zwolenników wolności.


lol ja? przecież to wy nienawidzicie wolności, przecież to wy jesteście przeciwko małżeństwom homoseksualnym, eutanazji czy
  • Odpowiedz
@sekito20:

widziałem już zachód i widziałem że jest o wiele lepszy od Polskiego ciemnogrodu: kraju rasistów, antysemitów, homofobów, fanatycznych katolików, powszechnej nienawiści i obłąkanych korwinistów


Pogadaj z @DawidWarsaw - wprowadzi cię w leczenie psychiatryczne. xD
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: to jakiś gimbus, który się nasłuchał propagandy TREPa i Róży Thun.

Założę się, że ani w Szwecji ani w Norwegii nigdy nie był, stąd powtarzanie bajeczek że gdzieśtam, w mitycznej krainie "ludzie są dla siebie mili, w przeciwieństwie do naszego kraju" :)
  • Odpowiedz