Wpis z mikrobloga

@GeraltRedhammer: Czy chcemy się do tego przyznawać, czy nie, to i tak reklama nie jest wyrzucaniem kasy w bloto, a niesamowicie skutecznym narzędziem. Nawet ta taka wkurzająca o której część będzie mówila, że ich skutecznie do produktu zniechęca. W wielkich korporacjach to nie idioci decydują o tym, by zaplacić gigantyczne pieniądze na przyklad za 60 sekund reklamy w przerwie podcza Super Bowl.
Ten kto nie kliknie, to traba :) Nie wiem czy zauwazyliscie, tam jest tez opcja zgloszenia innej placowki, ktorej potrzebna jest pomoc. W Polsce takich schronisk chyba nie brakuje :) Wykop!
nie znoszę tych szczekających kundli, wolałbym aby ich w ogóle na świecie nie było, no ale niech wam będzie... cholerny Białystok
@maciejkiner: rozumiem, ze lepiej wedlug Ciebie by bylo, gdyby zamiast przekazania karmy kasa za nia wyladowala na koncie?

Rozumiem, że reklama jest całkowicie charytatywnie na wykopie i nie otrzymaliście żadnego wynagrodzenia za jej umieszczenie? Jeśli tak wykopię, jeśli nie, to tylko świadczy, jakie są naprawdę intencję firmy organizującej tą akcję. Gdyby im zależało na losach psiaków, to pieniądze które zapłacili wykopowi za promowanie akcji, przekazali by na rzecz psiaków, a jest
@damianoos: nawet nie chce mi sie juz tego komentowac - zawsze znajdzie sie ktos, komu wszystko nie pasuje. Mozemy zrobic zwykla reklame, to jest krzyk, ze tylko kase wyciagamy, robimy kampanie przy ktorej jest (w mojej i chyba nie tylko mojej ocenie) sytucja win-win-win i tez nie dobrze. To rozumiem, ze jedyna akceptowana forma reklamy byloby, gdyby kazdy klikajacy dostal milion dolarow?

Co do znaleziska to dodane ono bylo tylko po
@maciejkiner: no, więc tak jak myślałem, pomoc owej firmy nie jest szczera. Akurat reklam na wykopie się nie czepiam, każdy orze jak może, ale podejście do reklamy firm, takich jak swiatkarm.pl to jak dla mnie żerowanie na ludzkich uczuciach, a nie faktyczna pomoc. Ode mnie wykopu nie dostaną. Zauważ, że nie atakuje Was, a ową firmę i chyba każdy ma prawo do swojego zdania.

Swego czasu w podobny sposób działał szerlok,
@damianoos: a co to za roznica, czy przy pomocy takiej akcji promuje sie swiatkarm.pl czy szerlok (tablica)? Oba podmioty maja ten sam cel - nakarmic psy i wzmocnic wlasna marke. Dlaczego wiec akcja szerloka jest dla Ciebie pozytywna a swiatakarm nie? Jedyna roznica jest taka, ze ten ostatni wykorzystuje do tego wykop jako platforme, bo zapewne w obrebie swojego serwisu nie bylby w stanie dotrzec do tylu osob - ale i
Ludzie o co wam chodzi? Dla zasady nie pomozecie , bo reklama to reklama. To po co sponsorzy sa ? Chyba nie myslicie, ze firmy sponsoruja takie akcje, bo maja dobre serce. Tu chodzi o pokazanie sie z lepszej strony i przy okazji pomoc dla potrzebujacych.

Tak sponsorzy zeruja na ludzkich uczuciach ale z tego powodu nikt ma nie pomagac? A na czym innym maja zerowac sponsorzy ? Te argumenty glupie takie,
@maciejkiner: nigdzie nie wspomniałem że akcje szerloka były dla mnie pozytywne. Cały czas traktowałem to jak wykorzystywanie owych biednych psiaków do promowania swojej platformy, bo nie ukrywajmy, gdyby taki szerlok chciał to wykupiłby reklamę, a dodatkowo, nikomu nie ogłaszając kupiłby też karmę dla psiaków - i tutaj ich pomoc byłaby szczera. A nie stawianie warunków, klikaj, psiaki dostaną, to w końcu ludzie pomagają tym psom, czy firma? Chęcią zysku popularności i
@damianoos: a jesli okaze sie, ze jednak mimo wejscia pod skrzydla Allegro, Szerlok dalej bedzie kontynuowal takie i podobne akcje, to nadal bedziesz uwazal, ze chodzilo im tylko o wybicie sie na biednych psach i granie na emocjach?
@damianoos : Jeszcze, zeby Twoje klikniecie przenosilo Cie na inna strone, ale to tez nie. Czlowieku, na tym polega SPONSORING. Pajacyka tez oprotestujesz? Idz w cholere czlowieku. Jak nie chcesz pomagac to nie pomagaj, ale chociaz atmosfery nie psuj.
@damianoos: Przecież nie robią tego za darmo - od razu to było wiadomo, oni mają reklamę, a zwierzaki mają karmę - która na pewno im się przyda. Wolę wykopać i dodać cegiełkę, szczególnie, że to nic nie kosztuje :)