Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: wtedy nie, zresztą napisałem, że mam nadzieję, że się mylę i naprawdę zależy im na pomocy, ale jeśli tego nie zrobią, to potwierdzą się niestety moje słowa...

@Wapniak: lepsza reklama byłaby, jakby co miesiąc dawali np. 100kg karmy zwierzakom i pisali o tym u siebie, pewnie prędzej czy później ktoś by to zauważył i reklama by się sama napędziła. Ale lepiej żerować na uczuciach i płacić innym portalom, aby
@damianoos: Achaa to Ty masz problem z tym, ze wykop to promuje tak ? Ach ten zly wykop.

Pajacyk jest sponsorowany przez pare znanych firm. Nie widze tutaj zadnej roznicy.

Wykop kogos krzywdzi? Nie. Pomaga komus? Tak. No to GDZIE TU WIDZISZ JAKIS PROBLEM?

Moim zdaniem to dobry marketing. Reklama jest i tez przy okazji pomagaja komus. Jak juz mowilam, nie chcesz to nie klikaj, ale nie truj.

A jak masz
@tusiatko: czy ja mówię, że wykop źle działa, wdrażając taką reklamę? Poczytaj raz jeszcze wszystko dokładnie, bo chyba wybiórczo potraktowałaś moje wypowiedzi.

Pajacyk jest sponsorowany przez pare znanych firm. - dobrze napisałaś - SPONSOROWANY ;) A to spora różnica.

Żeby to było jasne, nie mam nic do ekipy wykopu, sprawa jest prosta - ktoś kupił reklamę, oni mu ją dają. Mam tylko zastrzeżenia do firmy, organizującej tej akcję i tyle w
@damianoos: Ach tak, demokracja? No to gdzie mozna glosowac, zeby usunac Cie z wykopu ? Nie mozna. Trzeba brac wszystko na klate , bo ludzi i rzeczy nie da sie od tak wyrzucic z internetu ;)

To o co ci juz chodzi? To wykop czy ta firma sponsorujaca karme jest nie tak? Ty wogole chyba nie wiesz na czym polega sponsoring. Oni daja karme, my im dajemy reklame. Dali to w
@tusiatko: tak to jest sponsoring, płatny sponsoring, który żeruje na ludzkich uczuciach, przecież chyba o tym cały czas mówię? Jak chcieli sponsorować, mogli po prostu kupić reklamę swojej strony, a nie robić pseudo pomoc, bo tak naprawdę chodzi tylko o tą reklamę. I winię tu tylko i wyłącznie firmę (nie wykop!), która posuwa się do tego typu zabiegów, aby się wypromować.

Szkoda że chcesz mnie usunąć z wykopu, a prawie sąsiadami
No dobra . No to jakimi uczuciami powinni kierowac sie sponsorzy ? Chyba nie sadzisz, ze firmy sponsoruja takie akcje , bo ich szefowie maja dobre serce tak? Jezeli tak jest, to dlaczego : Auchan, Pryzmat,ZanithOptimedia,BZ WBK , Apteki Medyczne, BP oraz Alior Bank (ktorego reklama wyswietla sie na stronie Pajacyk.pl) poprostu nie zasponsoruja dozywotnio obiadow dla dzieci w calej Polsce bez potrzeby klikania na pajacyka codziennie ? Przeciez maja tyle kasy,
@tusiatko: tutaj trochę to odwróciłaś ;) Misją pajacyka jest zbieranie ruchu, tak aby firmy chciały się na ich stronie reklamować, dzięki czemu mają pieniądze na obiady. Natomiast sam nie płaci innym firmom, za to, aby ich ktoś reklamował, jest organizacją non-profit, czyli ani nie wydaje, ani nie bierze pieniędzy dla siebie (oczywiście mówimy tutaj o zyskach, a nie kosztach pokrycia całego przedsiebwięcia). Natomiast owa firma swiatkarm.pl, prowadzi komercyjną działalność i chce
Spoko, juz ja im pomoge... 2 lata temu zebralem znajomych i przed zima przygotowalismy koce, karmy itp. Mysle jeszcze zadzwonie do schroniska, tak tego w Bstoku, i dopytam na czym moze powinniśmy sie skupic. Usłyszałem: tylko pieniadze, innych datków nie trzeba... Na tym moje pomaganie im sie skonczyło
hahaha, nie mogę z niektórych ludzi :D nie wiem co wam się włącza... Żeby ta reklama była jakaś upierdliwa, żeby to chociaż była ankieta z 3 polami do wpisania, ok rozumiem... a Tu wchodzisz na lightową stronę, klikasz raz myszką i koniec... Ale i tak znajdą się upierdliwe, uprzykrzające wszystko co im nie na rączkę, lub nawet na rączkę ale robiące to z miną troll face matoły, którym nie dogodzi nawet milion
Nie ma czegoś takiego jak "bezinteresowna pomoc". Zawsze pomagamy z jakiegoś powodu - by się lepiej poczuć, by nie czuć się gorzej, by inni nas chwalili, by zwrócili na nas uwagę... I nie ma w tym nic dziwnego ani szlachetnego. Jak to napisał @maciekkiner jest to sytuacja win-win, czysta wymiana "handlowa". Ale naprawdę wolę, gdy ktoś mówi wprost "Hej! Pomagam bezdomnym zwierzętom i w zamian chcę, żeby na mnie zwrócono uwagę!" niż
To nie uczciwe, że jest opcja Wykop, a nie ma możliwości zakopania na stronie... W takim razie brak wykopu musi być wystarczający
Bardzo fajna akcja. Lepsze to niż zdjęcia jakiegoś posła a i pieski będą najedzone ;)

Co z tego, że firma ma reklamę skoro naprawdę jest w stanie pomóc zwierzakom?

Jeśli ściemniają to w końcu to wyjdzie na jaw. Ja kliknąłem "wykop" ale i tak nie mam zamiaru nic u nich kupować.