Wpis z mikrobloga

Pytanie do wszystkich grających w #fut. Powiedzmy, że ustawię taki skład jak na screenie. Jak widać, bramkarz czy obrońcy (poza środkowym środkowym obrońcą) mają chemistry 10, ale z drugiej strony jest też czerwona linia.

Czy skoro mają chemistry 10, to gdyby tam jeszcze pojawiła się zielona linia, to dałoby to jeszcze np. bramkarzowi bonus do skilla? czy może 10 to już max i nawet jeśli uzyskam więcej zielonych linii i podobnych rzeczy, to już większego bonusu nie dostanie?

I jeszcze jedno pytanie - jak jest liczone Chemistry dla danego zawodnika? Wiem, że składają się na to linie do zawodników obok, menedżer i lojalność, ale jak to się przekłada na liczby?

#fut14 #fifa #fifa14
Lerhond - Pytanie do wszystkich grających w #fut. Powiedzmy, że ustawię taki skład ja...

źródło: comment_BZDdGaQqcIU4YulxfjtNCulS9KDyiFYT.jpg

Pobierz
  • 4
@Lerhond: Jeśli ustawisz zawodnika na swojej pozycji to z automatu 6 chem. Dodanie menedżera i lojalność to daje razem 8. Teraz jeśli chodzi o połączenia to są 3 opcje. Żółte- jeśli chcesz mieć max chem to np tutaj u tego w środku musi być wszędzie co najmniej zółte połączenie. Jedno czerwone i chemistry się zmniejsza. Zielone- nie wiem czy dobrze licze, ale chyba wystarczy jedno zielone na jedno czerwone do max