Wpis z mikrobloga

Zdawałam u Krystyny Pawłowicz jeden z egzaminów na studiach, gdy jeszcze pracowała w Instytucie Nauk Prawno-Administracyjnych UW (btw cały czas się kłóciła z Gronkiewiczową-Waltz i to przez nią finalnie odeszła xd)

Słynęła z wystawiania dobrych ocen, więc wszyscy atakowali usos żeby się do niej akurat zapisać

Przyznam, że szczególnie się nie przykładałam do nauki, bo bardziej wtedy przeżywałam swój mały występ taneczny, ale zakładałam, że i tak dostanę 5. Zresztą tak samo jak pozostałe 2 osoby z którymi wchodziłam na egzamin.

Niestety pani profesor tego akurat dnia była nie w sosie, powiedziała, że nie otrzymamy standardowych pytań i nie mamy co liczyć na dobre oceny, bo:


#facepalm #coolstory #studbaza #krystynapawlowicz
M.....K - Zdawałam u Krystyny Pawłowicz jeden z egzaminów na studiach, gdy jeszcze pr...

źródło: comment_4hXmSBSMlEn6dQKheg7egULdSMD14Oc8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@MooSK: Co oni tej Pawłowicz się tak uczepili w tych telewizorniach. Często manipulują jej wypowiedzi itd, ale żadnych strasznych rzeczy nigdy nie powiedziała, a z Bartoszewskim ma 100% racji
  • Odpowiedz
@MooSK: To było u niej że pytała o nadrzędność prawa polskiego nad europejskim i wystarczyło powiedzieć że polskie jest nadrzędne to już sama kończyła dalej? Bo takie plotky słyszałem od kolegów z prawa.
  • Odpowiedz
@lukopter: a ktoś napisał, że jest? nie. ha ha

@marian9131: akcja medialna, żeby młodzież miała się do czego przyczepić i głosowała na jedyną właściwą partię, normalka typu "zabierz babci dowód mohery hehe" a konkretów zero.
  • Odpowiedz
@inrzynier: nie napisał, ale dosyć powszechnie jest tak tytułowana, zwłaszcza w mediach okołopisowskich. Na stanowisku profesora, owszem, pracowała do 2012 roku, teraz zaś jest wykładowczynią w prywatnej szkole w Ostrołęce, a tytułu belwederskiego nie posiada.
  • Odpowiedz
@MooSK: ja tylko trójeczka u niej :/

ale za to wpadłem do niej w dniu egz, w klapkach i spodenkach na kacu okrutnym po meczu Polaków w siatkę z Rosją, w sprawie przełożenia terminu, bo nie ogarnąłem..i wyszedłem z trójką, więc i tak wygryw!
  • Odpowiedz
@MooSK:

btw cały czas się kłóciła z Gronkiewiczową-Waltz i to przez nią finalnie odeszła xd


Odeszła bo pozbawili ją zajęć, ze studentami, choć nie wiem czy miała na to wpływ HGW czy może maniany który które odwalała np. nie chcąc przeprowadzić się do budynku sfinansowanego z środków UE i ogólne atakowanie UE
  • Odpowiedz
ale dosyć powszechnie jest tak tytułowana, zwłaszcza w mediach okołopisowskich.


@lukopter: no to heca. btw. tematem był obrazek, więc nie rozumiem po co tu przytaczasz taki ogólny i niesprecyzowany argument.
  • Odpowiedz