Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katopa: te kolego, ale wiesz, ze IT to nie tylko programowanie? Albo inaczej - programista to jeden pewnie z 10 popularnych zawodow w IT.
Jak ktos teraz sie specjalizuje w bezpieczenstwie, AI, Big Data, starej dobrej sieci czy infrastrukturze IT/OT nie musi na nic narzekac. Student po takiej specjalizacji, czy studiach IT i nauce w tym kierunku - znajdzie dobrze platna prace.
  • Odpowiedz
  • 16
@katopa: studia informatyczne to takie przedluzenie dziecinstwa. Sa takie trudne, ze ludzie z nudow ida do pracy podczas studiow dziennych
  • Odpowiedz
  • 1
@maspex: to tylko mem xD pomimo aktualnej sytuacji na rynku pracy dalej uwazam ze to najlepsze studia poza lekarskimi i stomatologia na ten moment (chyba ze masz do przejecia sprawna kancelarie prawna/masz wielkie cisnienie zostac sedzia/prorokiem/notarym... to jeszcze prawo ujdzie)
  • Odpowiedz
@BreathDeath: Ja akurat nie miałem życia studenckiego, ale na moim kierunku nawet Ci mocno imprezujący musieli sporo się uczyć. Szkoda, że na nic się to nie przydało, jedynie może w kontekście nauki wyszukiwania informacji i poszerzenia horyzontów :)
  • Odpowiedz