Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ćwiczy sobie domowymi sposobami, w szczególności chodzi mi o trening z książki "Skazany na trening" albo coś koło tego? Niech ktoś się pochwali (jeśli to ćwiczy) jakie ma efekty i czy jest zadowolony?

#kalistenika #trening
  • 8
  • Odpowiedz
@PanCogito: @feevcio: We wrześniu zacząłem trening wg Skazanego, po jakichś dwóch miesiącach straciłem motywację i chęć. Koło stycznia znowu na dwa miesiące wróciłem do ćwiczeń, już na wyższym poziomie i efekty są, zwłaszcza jeśli chodzi o wytrzymałość i siłę. Teraz znowu się obijam i nie ćwiczę, ale widzę, że zaczynam marnie wyglądać więc w końcu muszę się zmotywować do roboty. Nie powiem Ci jak to wpływa na zrzucanie wagi bo
  • Odpowiedz
@PanCogito: Jakoś od początku lutego chyba ćwiczę, robiłem tak jak sugerował, od pierwszych kroków. Jestem na 6 poziomie pompek, 7 wznosy nóg, w podciąganiu też niedługo powinienem do 6 kroku dojść, przysiady robię krok 10. Jeszcze muszę pompki na rękach i mostek dodać. Siła poszła w górę (jak na te kilka miesięcy), nie wiem o ile bo nie testowałem przed rozpoczęciem ćwiczeń ile wyciągam ani żadnych ciężarów nigdy nie podnosiłem. Sylwetka
  • Odpowiedz
@niezarejestrowany: nie masz problemu z podciąganie?. Reszta ćwiczeń mi nawet idzie i powolutku kolejne kroki zaliczam ale w podciąganiu doszedłem do piątego kroku tak że w pierwszej serii robię te 10 ale w drugiej zrobię 7 albo 8 i stoję w tym miejscu już dłuugo i nie mogę jakoś dodać ani jednego podciągnięcia więcej. Miałeś może taki przestój w podciąganiu?
  • Odpowiedz
@PanCogito: Sprawdź czy zrobisz jakieś 7 podciągnięć z szóstego kroku i zrób może 5x5 podciągając się wąsko.

PS. Wpieprzam to prawie wszędzie ;p ale jak chcesz to zebrałem najważniejsze info ze skazanego pod adresem skazany.t15.org
  • Odpowiedz