Wpis z mikrobloga

@mk321: Jest globalne ocieplenie, tysiąc lat temu było poprzednie, to normalny cykl. Bzdurą jest tylko gadanie, że to ludzie je spowodowali i jakiekolwiek próby walki z nim. Równie dobrze można walczyć ze śniegiem w zimie albo deszczem na wiosnę.
@ibilon: o, mamy denialistę. Przyszedł szerzyć debilizm.

Jest globalne ocieplenie, tysiąc lat temu było poprzednie, to normalny cykl.


Bzdury. Jaki cykl? Twierdzisz, że 1000 lat temu było ocieplenie porównywalne do współczesnego?

Bzdurą jest tylko gadanie, że to ludzie je spowodowali


Ludzie spowodowali współczesne ocieplenie i jest to fakt naukowy. Zaprzeczanie temu świadczy po prostu o głupocie.

Zaprzeczenia antropologicznemu globalnemu ociepleniu jest jak twierdzenie, że ziemia jest płaska. Tacy ludzie po prostu
@ibilon: Skoro odrzucasz stanowisko nauki to skąd ta pewność że jest ocieplenie? Robiłeś jakieś badania, masz jakieś publikacje na ten temat?
Skoro odrzucasz stanowisko nauki to skąd ta pewność że jest ocieplenie?


@Dect: Ja odrzucam stanowisko nauki? Jak najbardziej popieram naukę, że zmiany klimatu są zjawiskiem cyklicznym spowodowanym zmianami w aktywności Słońca.
@ibilon:

Na podstawie tego czego nauczyli mnie w szkole, na lekcjach biologii.


Operujesz na fałszywych wspomnieniach, bo nie ma możliwości, żeby na lekcji biologii twierdzili coś takiego, ponieważ nie 1000 lat temu nie było ocieplenia, o którym piszesz. Najwyraźniej albo kłamiesz, albo nauczyciel cię okłamał. Prawdopodobnie, to pierwsze. Tak czy inaczej, doucz się, a nie robisz z siebie pośmiewisko w internecie.
Jak najbardziej popieram naukę, że zmiany klimatu są zjawiskiem cyklicznym spowodowanym zmianami w aktywności Słońca.


@ibilon: stanowisko nauki jest inne, znowu błyszczysz ignorancją.
@ghostface: @Sierkovitz: Nie ma sensu z wami rozmowa, choćbym pokazał wam skany z podręcznika od biologii to byście powiedzieli, że je sfałszowałem. Macie wyprane mózgi doszczętnie, pewnie jeszcze wierzycie w przeludnienie, a jak lodowce się roztopią to nas zaleje wielka powódź.