Wpis z mikrobloga

@mk321: korwiniści często za swoim guru powtarzają antynaukowe brednie. Wina ślepego zapatrzenia w Korwina, amerykańskich konserwatystów i po prostu braku rozumu.
  • Odpowiedz
@mk321: Jest globalne ocieplenie, tysiąc lat temu było poprzednie, to normalny cykl. Bzdurą jest tylko gadanie, że to ludzie je spowodowali i jakiekolwiek próby walki z nim. Równie dobrze można walczyć ze śniegiem w zimie albo deszczem na wiosnę.
  • Odpowiedz
@ibilon: o, mamy denialistę. Przyszedł szerzyć debilizm.

Jest globalne ocieplenie, tysiąc lat temu było poprzednie, to normalny cykl.


Bzdury. Jaki cykl? Twierdzisz, że 1000 lat temu było ocieplenie porównywalne do
  • Odpowiedz
@ibilon: Skoro odrzucasz stanowisko nauki to skąd ta pewność że jest ocieplenie? Robiłeś jakieś badania, masz jakieś publikacje na ten temat?
  • Odpowiedz
Skoro odrzucasz stanowisko nauki to skąd ta pewność że jest ocieplenie?


@Dect: Ja odrzucam stanowisko nauki? Jak najbardziej popieram naukę, że zmiany klimatu są zjawiskiem cyklicznym spowodowanym zmianami w aktywności Słońca.
  • Odpowiedz
@ibilon:

Na podstawie tego czego nauczyli mnie w szkole, na lekcjach biologii.


Operujesz na fałszywych wspomnieniach, bo nie ma możliwości, żeby na lekcji biologii twierdzili coś takiego, ponieważ nie 1000 lat temu nie było ocieplenia, o którym piszesz. Najwyraźniej albo kłamiesz, albo nauczyciel cię okłamał. Prawdopodobnie, to pierwsze. Tak czy inaczej, doucz się, a nie robisz z siebie pośmiewisko w internecie.
  • Odpowiedz
Jak najbardziej popieram naukę, że zmiany klimatu są zjawiskiem cyklicznym spowodowanym zmianami w aktywności Słońca.


@ibilon: stanowisko nauki jest inne, znowu błyszczysz ignorancją.
  • Odpowiedz
@ghostface: @Sierkovitz: Nie ma sensu z wami rozmowa, choćbym pokazał wam skany z podręcznika od biologii to byście powiedzieli, że je sfałszowałem. Macie wyprane mózgi doszczętnie, pewnie jeszcze wierzycie w przeludnienie, a jak lodowce się roztopią to nas zaleje wielka powódź.
  • Odpowiedz