Wpis z mikrobloga

2768-1 = 2767

Dmitry Glukhovsky

"Metro 2034"

fantastyka, postapo

#bookmeter

Druga książka z serii, w której bohaterami są mieszkańcy moskiewskiego metra, którzy przeżyli wojnę atomową. W tej części opisana jest historia pewnej stacji, która została odcięta od reszty metra. Książka słabsza od poprzedniej części, ale mimo to warto przeczytać.
Pobierz krzyzak333 - 2768-1 = 2767

Dmitry Glukhovsky

"Metro 2034"

fantastyka, postapo

#bo...
źródło: comment_6NUXtsueWSCBPviJ3pnrDVU6OV2vBeW2.jpg
  • 12
@powodzenia: Na mnie 2033 wywarło ogromne wrażenie, może dla tego, że bardzo podobają mi się klimaty postapo.

@kovalzdw: Pierwszą część przeczytałem rok temu i pamiętam, że jak czytałem, to klimat sam się wylewał. W tej części nieco gorzej, bardzo mało akcji i momentami nudnawa, ale mimo to przeczytałem w 4 dni, bo mnie wciągnęła :P
@kovalzdw: Do czytania trzeba dojrzeć, ja znowu tak z 1 częścią sagi Wiedźmina się męczyłem. Całe wakacje mi zajęło, a do drugiej z dwa razy podchodzilem i nie skończyłem. Teraz się za nią wezmę :P
@krzyzak333: Trochę za dużo w niej filozofowania, a za mało akcji. Te pseudo intelektualne wywody psują klimat i je po prostu 'przewijałam'. Za to pierwsza część bardzo mi się podobała. Jakie inne z tego uniwersum możecie polecić?