Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem problem ze wstawaniem i się ucieszyłem kiedy przypadkiem trafiłem na ciekawa aplikację którą wymyślił w swoim freelancerowskim umyśle jakiś koder amator z Sinsinati. Kiedy dzwoni budzik w telefonie, telefon automatycznie zaczyna dzwonić do byłej dziewczyny czyli masz kilka sekund na to by się podnieść z łóżka i przerwać połączenie wbijając kod. Poziom adrenaliny jest tak napompowany do granic możliwości, że zapomnisz o drzemce i powrocie do łóżka.

Aplikacja jest tutaj: https://itunes.apple.com/us/app/ex-alarm/id688671370?ls=1&mt=8

Łapcie kody promocyjne :


Ponadto działa na porcie Androida. Jesli nie macie byłej dziewczyny, bo nie mieliście żadnej wcześniej to możecie ustawić aby telefon dzwonił na przykład do szefa, jeśli nie macie szefa bo nie macie pracy to nie widzę powodu by wstawać. ^^ #tfwnogf #tfwnojob

#appstore #iphone ##dyscyplina #aplikacje #android
Pobierz S.....a - Zawsze miałem problem ze wstawaniem i się ucieszyłem kiedy przypadkiem traf...
źródło: comment_PzVMXjBbAUW9X5yfWEBSFnkMTp1zxYoR.jpg
  • 21
Nie rozumiem tego troszkę..!


@bewuce: ja nie rozumiem kropek przed wykrzyknikiem, ale nie o to chodzi, chciałeś się pochwalić, że nie masz problemów ze wstawaniem, ok, fajnie, podziwiam cię, ale też jestem pod wrażeniem jak można być tak głupim by nie rozumieć, że część ludzi nie ma tej samodyscypliny i gość chcąc zarobić zrobił taką apkę.
Zawsze można ustawić żeby dzwonił pod 997, tylko czekać żeby ten budzik na androidzie zaciął się i faktycznie zadzwonił na policję :D A ty tylko do słuchawki krzyczysz "#!$%@? mać znowu to gówno się zacięło, zaraz cie szmato wyłącze tylko gdzie jest ten cholerny zatrzask od baterii"

:D
@abcde: wystarczy, ale co to ma do rzeczy? gość się dziwi, że ktoś postanowił zarobić na innych pisząc aplikację - to jest serio takie zaskakujące?
bez obrazy ale jak można nie mieć nic samodyscypliny w sobie i wymyślać takie rzeczy?


@bewuce: ale jakiej samodyscypliny? Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy w życiu naprawdę zaspałem na coś ważnego, a mimo to nienawidzę wstawać wcześnie i porządna dawka adrenaliny na pewno by mi rano pomagała. Zmęczenie (spowodowane np. krótkim snem) nie ma nic wspólnego z samodyscypliną.