Wpis z mikrobloga

Jak wiecie Browar Amber bierze udział w #trojmiejskiewykopparty

Już znamy pewne szczegóły.

Wśród piw które Amber zasponsorował znajdują się:

- Pszeniczniak,

- Żywe,

- Koźlak,

- Grand Imperial Porter,

- Amber naturalny,

- Amber chmielowy.

Poprzednie informacje które zamieszczaliśmy na temat piwa były niedokładne. Pisaliśmy, że darmowe piwo otrzyma pierwsze kilkadziesiąt osób. Teraz jesteśmy już pewni, że darmowe piwo otrzyma


które pojawią się na imprezie.

Jak poprzednio wiele piw będzie też do wygrania w konkursach!

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć wam że nie jest to ściema :)

Z pewnych względów potrzebuje od zapisanych na imprezę osób (i tych którzy po prostu przybędą), jeżeli będą one przybywać do nas z innych Państw niż Polska, informacji o kraju ich zamieszkania. Jeżeli są takie osoby wśród Was, proszę napiszcie mi na pw w wiadomości nazwę kraju w którym mieszkacie.

Szczegółowe i skondensowane inforamcje:

- w znalezisku: http://www.wykop.pl/link/1957032/trojmiejskie-wykopparty-w-gdansku-10-maja-2014-start-18-00/

- na stronie wykoparty.pl: http://trojmiasto.wykoparty.pl/

Zapisy w aplikacji wykoevent:

- http://wykoevent.pl/event/35

Obserwujcie tag: #trojmiejskiewykopparty

Tutaj zawsze najświeższe informacje. Znalezisko i stronę informacyjną aktualizujemy z małymi poślizgami.

Pozdrawiamy,

Organizatorzy ( @goromadska, @nowik, @Wrzoskoowna)

Spamtag:

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #wykopparty #wykop #wykopiwo #wykoppiwo #browaramber #amber #sponsor #wykop #wykopparty #wykoparty #amber #browaramber #piwo #ostrakuchnia #fiskusbiurorachunkowe #zadarmo #impreza
goromadska - Jak wiecie Browar Amber bierze udział w #trojmiejskiewykopparty 

Już zn...

źródło: comment_v56oZ4zD7utFSC3uPf0Nu2pEjBSyimcr.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Stadler: Może nic, ale jakbym miał jechać ponad 200 km po piwo to raczej jest to dla mnie słaby interes. Amber to browar lokalny z którym niektórzy się nie spotkają na pewno, może warto dać też szansę innym browarom? Się uparłeś na tego Ciechana. Ja tam wolę piwo ze swojego regionu :) pomijając już to moje osobiste smakowe preferencje.
  • Odpowiedz
@goromadska: ale ja się na nic nie uparłem. Nie jestem smakoszem piwa i bardzo rzadko cokolwiek piję i też wolę ambera. A dlaczego mialbyś jechać, nie mogliby wysłać? xD Ok nie męczę już, chcialem sobie tylko pożartować z ciechana bo taki aktywny był swojego czasu.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stadler: No może przesadziłem z tą jazdą po piwo, ale w lokalnych sklepach częściej widzę całą gamę piwek od Ambera, a od Ciechana wcale lub raptem 2 gatunki. Więc regionalność ma znaczenie jeżeli chodzi o to z czym się stykamy. Promujmy regionalne :)
  • Odpowiedz
@nowik: ojej, jak ciężko odpisać, to zostawię dla innych:

Piwa z następujących browarów:

browar FORTUNA - od 8 zł

browar ALE BROWAR - 12 zł

browar SULIMAR - od 5 zł

browar PINTA - 12 zł

browar CIECHAN - 8 zł

browar RACIBÓRZ - 8 zł

browar KORMORAN - 8 zł
  • Odpowiedz