Wpis z mikrobloga

Masakra, czy to możliwe? Przedłużam umowę z tmobile i przegladam stronę, szukam telefonu. Mam kilka typów, dzwonię na infolinię, a koleś mówi, że przy tym abonamencie telefon kosztuje 400zl. Ile? Na stronie jest za złotówkę. Aaa tak, ale to są telefony z promocji i jeśli ktoś niezadowolony z niego w ciągu 10 dni odda do nas to taki telefon jest w wyprzedaży.

Takiej informacji na stronie nie znalazłem... #gorzkiezale #tmobile #oszukujo
  • 4
@tabee: a ja myślę, że to ściema żeby tylko Cię przekonać do podpisania umowy przez telefon.Ja już mialem takie przejścia z Play.Chciałem przedłużyć umowę 5 miesięcy przed końcem trwającej.Na stronie internetowej wszystko ładnie szło, super oferta z samsungiem i 2.5gb internetu za free co miesiąc.Ale pomyślałem, że przez internet to słabo i wole osobiście załatwić sprawę.Pojechałem do salonu Play i tam mi mówią, że taka oferta nie jest dla mnie dostępna...Wróciłem
@tabee: poważnie rozważ kupno telefonu na wolnym rynku, nawet na raty, a abo weź bez telefonu, ofery typu nju, lub nawet na kartę jak nie brzydzisz się doładowywać. Rzadko zdarzają się okazje.
@tabee: Ściemę Ci wali na stronie masz 4 lub 5 stopień uprawnień a taki konsultant nie ma żadnych, wiec jak juz dzwonisz do niego to musi Ci cos wcisnąć wiec wyjeżdża z taka bajeczka żebyś lyknal to sam u niego w #!$%@? drożej. Wiem bo sam tak robilem:P
@tabee: w sumie to im powinno zależeć na utrzymaniu klienta, jakby co to złożenie wypowiedzenia zawsze działa, w orange można wynegocjować -30% na abo i 300zł zniżki na tel, gdzie indziej pewnie też ale musisz być hardcore negociator.