Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, mam pytanko.W tym roku pisze mature i wybrałem sobie jeden dodatkowy przedmiot, którym jest biola.Ta właśnie biola ma termin 12 maja, a ja wtedy mam coś ważniejszego do zrobienia, niż napisanie jej.

Czy jak nie pójdę na nią, to bedzie spoko, bo z tego co wiem, to dodatkowych można nie zdać, ale co jak w ogóle go nie napisze i sie nie wstawie?

#pytanie

#matura

#matura2014

#pytaniedoeksperta

#nauka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: No to coś źle pamiętam, albo mi ściemniali nauczyciele. Ale najlepiej się spytaj nauczyciele/zadzwoń do szkoły, powiedz im jaka jest sytuacja, żeby ci głupot nie opowiadali i tyle.
  • Odpowiedz
@Rhimdir: nauczycielom nie jest na rękę, by ktoś z ich przedmiotu dostał 0% z matury, prawda? ;) więc co mają powiedzieć? być może coś się zmieniło, ale jeszcze rok temu nie było z tym problemu. trzeba być po prostu koniecznie na obowiązkowych maturach i mieć z nich te 30%, reszta jest nieistotna.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Więc najlepiej zadzwonić do sekretariatu chyba :) Mało kosztuje a przynajmniej się coś wie, zwłaszcza że to jedne z ważniejszych egzaminów w życiu... Mam nadzieje ze sam nie uwale :P
  • Odpowiedz
@Rhimdir: sekretariat też różnie może powiedzieć. najlepiej dzwonić do OKE. ja tak rok temu zrobiłam i z czystym sumieniem nie poszłam na rozszerzony WOS, bo się nie przygotowałam w ogóle, a same rozszerzenia już mi nie były potrzebne i tak do mojej uczelni. mam na świadectwie 0% z tego, ale matura zdana normalnie.
  • Odpowiedz