Wpis z mikrobloga

@dontonek Ponieważ obie strony obrzucaja sie gównem, a jak to w swiecie bywa - prawda jest gdzies po srodku. Natomiast spam owego pacjenta jest tym z najbardziej stronniczych ;)
  • Odpowiedz
@Lemartez: No tak, ale nie ukrywa się z tym, jasno pisze kogo stronę trzyma, nawet ma to w avatarze. Liczysz, że osoba z ukraińskich korzeniach będzie starała się przedstawiać informacje, biorąc pod uwagę interes rosyjski? On przedstawia informacje, które do niego docierają, stara się je weryfikować w różnych źródłach, przyznaje się do błędu, gdy poda niesprawdzoną informacje, moim zdaniem klasa wyżej niż większość dostępnych źródeł w internecie.

Zresztą może przedstawiać sobie
  • Odpowiedz
@dontonek: Pełna zgoda. Chciałbym tylko zauważyć że łatwo popierać pro-europejska rewolucje, żyjac w dojczu, czego końcowym efektem może być wojna domowa w kraju, lub aneksja wielkiej czesci kraju przez obce mocarstwo.

Tweety i spamy na wykopie niestety nie są w stanie w ŻADEN sposób przciewstawić się argumentom siły. Zreszta tak samo jak kolejne eruopejskie deklaracje i sankcje.
  • Odpowiedz
@dontonek: przykro mi, że widzisz w tym zdaniu argument siły - mi chodziło o dyskusję twarzą w twarz - nie przez internet i o to, jaki poziom zaprezentowałby wówczas mój rozmówca (czy nadal uciekałby się do prostackich określeń). @SiekYersky: nigdy nie wychwalałam kubeczka menstruacyjnego; wrzuciłam jako ciekawostkę (licząc na żywiołową reakcję), bo sama nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Dorabiaj sobie dalej swoją ideologię.
  • Odpowiedz
@jantarka: Zwykle wyrażenie w stylu "nie powiesz mi tego w twarz" oznacza groźbę użycia siły, jeżeli nie taki był Twój zamysł to rzeczywiście źle zinterpretowałem, wybacz. Co nie zmienia oczywiście sytuacji, że w tamtym temacie straszne głupoty wypisujesz i szczycisz się psychopatycznymi odchyłami, co jest smutne.
  • Odpowiedz
@dontonek: dokładnie, źle zinterpretowałeś.

Rozumiem, ze ronisz łzę nad każdą fotografią somalijskiego dziecka, które umiera z głodu, kiedy tylko taki obraz zobaczysz w internecie? Nie masz przesuszonych oczu?
  • Odpowiedz
@jantarka: Chyba roniąc łzę bym te oczy nawadniał właśnie? Nie ronię, ale szkoda mi ich i chciałbym, żeby były w lepszej sytuacji. Na pewno nie uważam, że to śmieszne, że są w takim stanie.
  • Odpowiedz
@dontonek: nie śmiałam się akurat z tych pobitych ludzi widocznych na filmie - oni są mi całkowicie obojętni (o czym pisałam, ale rób ze mnie dalej potwora). Śmiech wzbudza we mnie tylko abstrakcyjna sytuacja na Ukrainie, spowodowana przez samych Ukraińców porywających się z motyką na słońce.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: nie śmieję się (to dotyczy bezpośrednio mojego narodu, więc odczuwam to inaczej); nie mniej nie jestem przekonana czy takie działanie było dobre, podobnie jak neguję decyzję dowódców o rozpoczęciu działań powstańczych w Warszawie w 44 roku.
  • Odpowiedz
@jantarka: Sami w swojej historii wielokrotnie porywaliśmy się z motyką na słońce, nawet spora część świąt państwowych czci właśnie takie porywanie się. I być może dlatego teraz żyjemy w wolnym kraju - ale to już dywagacje na inny temat.

Co do ludzi na filmiku, to przeciętnemu człowiekowi jest ich żal, byli bici, być może poddani torturom. Właśnie obojętność jest oznaką psychopatii.
  • Odpowiedz