Wpis z mikrobloga

Haha kocham takich osobników jak @Alohainternet co mają ogromny #boldupy o Korwina, jego zachowanie i charakter. Wylewają morze łez, rozpaczają, jakim cudem JKM ma tyle procent, a ich hemoroidy już ulatują z dziury, choć poprzednie, po ostatnim butthurcie nie zdołały jeszcze spełznąć do pobliskiego rynsztoka.

Jaki to ogromny lament się zrobił, ze JKM ma wreszcie szanse wygrać, że może jeszcze bardziej szerzyć swoje poglądy. Jacy to ludzie są obłudni i zawistni, albo po prostu głupi, że nawet nie chcą zrozumieć idei JKM, ani poszukać odpowiedzi, czemu on akurat tak mówi. Esencja polactwa, głupoty, to jest gorsze niż typowe #janusze - ostrzegam, że kto podejmuje się rozmowy z takimi pseudotrollami to albo jest nieuświadomiony, albo głupszy od nich. Karmicie trolla, a on aż się przeżera waszymi odpowiedziami. On też się nażre moją, ale może dzięki temu będzie ona ostatnią.

#bekazlewactwa #korwin #krul #jkm #korwinkrul #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 8
jakim cudem JKM ma tyle procent


@piksel169: niska frekwencja + wszechobecność w mediach typu TVN 24, Polsat News, Superstacja, czasami telewizja publiczna, do tego Angora, Super Express...

Jaki to ogromny lament się zrobił, ze JKM ma wreszcie szanse wygrać, że może jeszcze bardziej szerzyć swoje poglądy


@piksel169: jakie poglądy? o gwałceniu kelnerek, terrorystach szkolonych w Polsce i monarchii?

ale zgoda - po 20+ latach ośmieszania prawicy wolnościowej w Polsce, JKM
@AlohaInternet: Ojojoj, jak mi przykro, a teraz pójdź w lustro i powiedz do siebie, kim jesteś. Żebyś jakoś merytorycznie odpowiadał, pokazał jakieś argumenty, coś w tym stylu, to może udałoby Ci się zmasakrować kogoś z KNP. No ale niestety wszyscy widzą kim jesteś i co pieprzysz. Po twoim profilu widać to szczególnie, że albo jesteś opłacony, albo jesteś 18latkiem z oponą na brzuchu, który zajada się czipsami, popija je colą i
@piksel169: Z całym szacunkniem, ale idea JKM? Spokojnie można pozamieniać parę kluczowych słów i wychodzi ochrzananie ateistów przez katolików. Żadnych merytorycznych argumentów.

Przy okazji pisania takich tekstów proszę też pamiętać, że to też jest wg. Wykopowej definicji, bul dupy. Zresztą mój komentarz też.

Dla mnie to jest rozpacz, że w gruncie rzeczy człowiek niestabilny emocjonalnie, krzykacz, pieniacz, idealista (no poważnie, polityk i idealista?), którego członkowie partii nie mają nawet opracowanego kompleksowego