Wpis z mikrobloga

#hotelparadise no dobra ostatni wysryw ale HP przejęło moje FYP na tt. Jakoś lizać się z nią co noc i obściskiwać to sobie wyobrażał, spędzać czas itp ale być z nią w parze już sobie nie wyobraża. Fałszywa morda, Brutus, dla mnie gorszy od Srocha.
Lolek1011 - #hotelparadise no dobra ostatni wysryw ale HP przejęło moje FYP na tt. Ja...

źródło: IMG_1568

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bas_sko: ale to nie chodzi o to, że jest debilem. Nie popełnił błędu tylko z premedytacją łamał swoje deklaracje. Zastanawiam się tylko czy od początku wiedział, że wybierze olę jak ta wróci i jego deklaracje były fałszywe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wincyyyyj: dobre pytanie, on albo jest skrajnie głupi i po prostu działa pod wpływem impulsu albo jest narcyzem totalnie nie zwracającym uwagi na uczucia innych osób tylko działającym pod siebie (nie zważanie na uczucia Karola ani Julki i jeszcze obwinianie Mai) albo obie te rzeczy na raz
  • Odpowiedz
@Lolek1011: baseniara tez do najmadrzejszych nie nalezy. Bylo do przewidzenia, ze produkcja bedzie chciala przywrocic Ole, a ta pcha sie do pilkarzyka, mimo ze prawdopodobienstwo kopniecia jej w dupe bylo ogromne.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Pomijając wszystkie obietnice czy zarzekania się o walce o Olkę i inne takie - jego po prostu do niej ciągnie. Olka jest zadzior, trzpiot, jest z nią wesoło. Dawno nie widziałam tak wesołego Karola ;)
Brutusowi Julka się spodobała, ale z energią Olki nie ma szans. To jest jednocześnie przyjaciółka, koleżanka, kumpel, kochanka, dziewczyna, wesołek klasowy. A Julia jest primadonną, wokół której inni mają biegać. No niestety, wolałabym Olkę.
  • Odpowiedz
  • 3
@MajaF1: też bym wolała Olkę ale to nie ma nic do rzeczy. Wolał Olę to mógł sie nie dobierać do Julki, proste. A on jest po prostu fałszywy, ciągle cos udaje, kłamie, serio rzygac mi się chce na jego zachowania
  • Odpowiedz
  • 1
@Amikamamy: oczywiste, to glupi młody facet, któremu szaleją hormony i nie wiem jakim cudem wciąż ma powodzenie. Po pierwszej krótkiej tak elokwentnej rozmowie zniknęłabym na wieki. Julia wydawała się mądrzejsza. Jak widać i u niej poszalaly hormony.
A to, że Brutus zdradził kumpla to już w ogóle świństwo.
  • Odpowiedz
  • 0
Julia wydawała się mądrzejsza. Jak widać i u niej poszalaly hormony.


@MajaF1: to prawda,ale smutek że to po niej teraz jedzie większość a nie po Faryzeuszu ,choć nie jestem jej fanką to tutaj uważam że nie zasłużyła sobie na taką chamską ignorancję z jego strony
Witaj Majeczka (ʘʘ) cieszę się że jesteś pewnie zdrówko ciut lepiej co ?
  • Odpowiedz