Wpis z mikrobloga

Ale to mnie wnerwia przy przeglądaniu ofert pracy, że pracodawcy nie podają adresu zakładu pracy i wynagrodzenia, czasem sie trafi jak ktoś poda stawke godzinową, brutto xD jakby to wszystko bylo tematem tabu
¯_(ツ)_/¯ polscy przedsiębiorcy mi przypominaja z tym adresem zakładu pracy wykopków co też miasta nie podadzą, ani województwa przy jakiś tematach tylko miasto x mieszkancòw XD a potem przy czytaniu tego wątku glówkuj o które miasto w Polsce chodzi, to może być każde, na nawet nie polskie XDDDD

#zalesie #pracbaza #oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasnyBanan: Tez bym na miejscu pracodawcy nie podawal widelek. Bo potem przychodzi jeden z drugim i marudzi "a czemu krysia ma 500 pln wiecej ode mnie jak robi to samo? ja tez chce". No k---a to, ze na umowie macie to samo stanowisko nie oznacza, ze wykonujecie swoje obowiazki na takim samym poziomie xd. Nawet jak mnie koledzy z roboty podpytuja ile mam to p------e, nie mowie. Bo zaraz poleci
  • Odpowiedz
  • 0
@HIMARS Ale jak ktoś więcej zarabia od przyslowiowego mietka spod taśmy, to zwykle nie zasuwa ramie w ramie przy taśmie z nim
( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko np nadzoruje proces produkcji czyli siedzi w biurze
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz