Wpis z mikrobloga

@BrakWolnegoLoginu: bo kiedyś byłem młodszy to miałem większą perspektywę wyjazdu, a i tak w planach nie miałbym raczej na stałe się osiedlić, bardziej parę lat przygody. Oczywiście wszystko by się zweryfikowało już na miejscu.
A teraz jak już jestem starszy to mi się nie chce, mam życie tutaj.
  • Odpowiedz
bo kiedyś byłem młodszy to miałem większą perspektywę wyjazdu, a i tak w planach nie miałbym raczej na stałe się osiedlić, bardziej parę lat przygody. Oczywiście wszystko by się zweryfikowało już na miejscu.

A teraz jak już jestem starszy to mi się nie chce, mam życie tuta


@Vadzior: Spokojnie, nic straconego. Ja wiem, że niektórzy stwierdzą iż mnie powaliło, ale w Polsce (Europie ogólnie) żyje się znacznie lepiej jak w
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Jasne, masz rację. Dlatego wnioski składałem wiele lat temu, a od jakiś 5-6 lat już odpuściłem.
Składałem je też nie pod kątem zamieszkania tam na stałe tylko jako przygoda na parę lat (przynajmniej taki był plan). A w Stanach mam trochę rodziny.
  • Odpowiedz
w perspektywie paru lat lepiej bedzie w stanach


@BrakWolnegoLoginu: Nie będzie, Stany Zjednoczone to kraj który absolutnie nigdy nie był idealny. Natomiast ludzie dali sobie zwyczajnie wmówić pewne rzeczy chociażby za sprawą pop-kultury co z tego, że możesz kupić tam buty za 20$ markowe w supermarkecie jak jakość jedzenia jest na przykład gorsza i jest ono droższe.
  • Odpowiedz