Wpis z mikrobloga

@Ranger: była już na ten temat rozmowa na wykopie - katastral progresywny od trzeciego mieszkania, trzecie zwolnione z podatku jeżeli jest wynajmowane. Każde następne z coraz większym podatkiem.

W ten sposób zmuszasz pana Januszfellera który ma 21 mieszkań we Wrocławiu i 37 mieszkań w Krakowie, z czego połowę pustych, żeby poszukał innego miejsca na ulokowanie firmowych środków, a pozwolił tam zamieszkać normalnym ludziom.
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem:

katastral to jest jedyny sposób na ukrócenie tej patologii nazywanej inwestowaniem w betonowe złoto lewaki.


Czekam na przykład jednego kraju na świecie gdzie kataster pokonał developerów, poza Singapurem, gdzie państwo jest jednym, wielkim developerem. XD
  • Odpowiedz