Wpis z mikrobloga

w ogóle wyobraźcie sobie być POmogerem kogoś o pseudonimie «knur» i ustawić sobie cyfkę «mienso z knura»

#kononowicz #bialystok #suchodolski #zwierzeta #nitro #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #knur #bemben #bembenowicz #konon #bembenbozy #suchodolski #nitrodolski #major #kajor #jor #suchodziurski #wojciechdenitro #majornadzis #gotujzmajorem #siurekbozy #mexicano #afrykano #pepsikano #szczochodzbano #grzybonasciano #bombas #plotludzki #heheszki #humorobrazkowy

Z przyjemnością POmagam walczyć z #patostreamy. Sławomir Nowak i Mariola Nowak z Krzyżowej, Katarzyna Siewierska z Berlina, Rafał Kosno z Białegostoku oraz Marcin Kwiecień / Discoprince / Jacek Haras / Jacek Haraś z Sędziszowa nie muszą mnie zgłaszać za nieprawidłowe tagi. POlecam antylatex - Jestem sPOKOjny bez Mlecznego Gówna, POtrafię bawić się bez Arona od psa Jacka i Zaczerlanego.
Formbi - w ogóle wyobraźcie sobie być POmogerem kogoś o pseudonimie «knur» i ustawić ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@varres: że on chce POmagać nie hejtować, a hejterzy p------q coś PO hejtersku i pewnie sqd POwie co innego (dość optymistyczne założenie dla jego)

  • Odpowiedz
@Formbi: to jest fenomenalne. Być głupszym niz własny pies. Tym razem musiałem 3 razy przeczytac co ten altruista chciał przekazać. Więc albo sie uczy. Albo to po prostu krótki tekst. Nie wiem, ja się nie znam.
  • Odpowiedz