Wpis z mikrobloga

  • 8
w zasadzie po co ekshumować?


@Aleale2: z przyzwoitosci i nalezy sie godny pochowek zamordowanym rodakom

@Xqwzs123: akurat ty to kolejne konto szczujace w kazdym wpisie na ukraincow, ale ogolnie nie powinnismy ufac i patrzec na kazdym kroku i pilnowac, mniej wiecej jak was natowskie samoloty przy krolewcu
  • Odpowiedz
w zasadzie po co ekshumować?


@Aleale2: bo trzeba ludzi pochować, a tam są pola i Ukraińcy jeżdżą traktorami po polach i wykopują kości( ͡° ʖ̯ ͡°) W dodatku słabo, że to nie my, Polska ma być tylko w roli obserwatora. Ogólnie to nie tak miało być i to wcale nie jest tak pozytywne.
  • Odpowiedz
@robertkk: co ma wykopywanie znaleziska do tego czy nam zależy na ekshumacji? Wykop serious business¯\(ツ)/¯

P.S. gdzie są twoje wpisy i znaleziska sprzed wybuchu drugiej wojny na Ukrainie na temat Wołynia i ofiar rzezi wołyńskiej? Nie pamiętałeś wtedy czy wtedy nje był to dla Ciebie ważny temat? Gopniku.
  • Odpowiedz
  • 1
Hahaha. Ty serio myslisz ze wyzywanie od ruskich na mnie robi wrazenie? Ja nie szczuje na Ukraincow tylko prezentuje swoje poglady, wcale nie odosobnione od reszty Polakow.


@Xqwzs123: tak tak kacapku, jesli nie jestes ruskiem to jeszcze gorzej bo konfederata i nie dosc ze malo rozgarnietym to jeszcze ci nie placa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertkk: Znowu nie trafiles, ja nie glosuje na Konfe, jak musisz wiedziec to glosowalem na TD i na Lewice XD. Moze lepiej nie kontynuuj tej dyskusji bo ci calkiem styki przepali xD. Idz lepiej sie pobrandzluj do filmikow martych kacapow jak dobry ukrainski podnozek.
  • Odpowiedz
@robertkk: po co wykopywać skoro robią pozorowane ruchy? Pogadamy jak zaczną się prace do których zostaną dopuszczeni Polacy. Teraz to tylko takie p---------e jakiego było na przestrzeni lat bardzo wiele.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xqwzs123

@Bill_Kilgore: To ze nie ufamy Ukraincom w tej kwestii to dobrze, mamy konflikt interesow i nie mamy zadnych podstaw wierzyc w ich dobra wole.


Ale macie podstawy wierzyć w każdy g---o fejk powielany przez konfe I ruskie boty xDDD
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Nie wiem, czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej xD. Zaraz pewnie dowiem się, że jestem jakimś agentem GRU, asystentem Mentzena albo kimś innym, kogo nie lubisz xD. To naprawdę bardzo zabawne, jak niektórzy użytkownicy myślą, że toczą na tym portalu jakąś walkę dobra ze złem, a tak naprawdę spłycają tylko dyskusję do poziomu 7-latków wyzywających się na szkolnej przerwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xqwzs123 pisałem do pajaca co nie ma podstaw wierzyć w dobrą wolę ale łyka z polykiem kremlowskie wrzutki. Cytowanie w aplikacji działa jak g---o
  • Odpowiedz