Wpis z mikrobloga

@DziennySzambo oby tylko politycy sie nie dowiedzieli że zagranicą jest taki twór szatana jak „hard tea” normalnie herbata, ale z prądem! A co jak babcia kupi wnuczkowi herbatki żeby się napił a tam olkohol?!
  • Odpowiedz
@Bzikacz: nie boli mnie wycofanie stricte tego produktu. Boli mnie to, ze sama glowa panstwa zaczęła nagonkę na prywatną firme, która przepuscila swój produkt przez kilka urzędów, otrzymała na produkt akcyze i wszystko inne, a teraz zaczeła sie jadka ze strony rządu, bo bo jak to we wolnym rynku moze stworzyc swój produkt w innej formie jak inni.
Jakby mielibysmy byc równi wobec wszystkich, to cukierki z alkoholem tez powinny
DziennySzambo - @Bzikacz: nie boli mnie wycofanie stricte tego produktu. Boli mnie to...

źródło: IMG_0176

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rain_: politycy zmieniają temat, bo ogarneli ze nie są w stanie pomóc Polakom w Izraelu, a tak wlasciwie to nie są w stanie ich stamtąd wyciągnąć. W dodatku o powodzianach zrobilo sie cicho, a zeby bylo jeszcze ciszej to trzeba bylo znalezc temat zastepczy - tak oto znalazł sie sam, alkotubka.
  • Odpowiedz