Wpis z mikrobloga

Gdzie są teraz Konfedepisowcy, którzy przez kilka miesięcy darli łacha z Tuska i 5,19zł za litr benzyny? No gdzie jesteście teraz, gdy brakuje do tego 30 groszy? Przecież tak chętnie odkopaliście tamtą wypowiedź, gdy przed wyborami słyszało o niej może 2% ludzi… Nagle się zapadli wszyscy pod ziemię i cicho sza xD

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja
Gours - Gdzie są teraz Konfedepisowcy, którzy przez kilka miesięcy darli łacha z Tusk...

źródło: IMG_4443

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours:

Widać, że nie masz prawka i nie jeździsz. Tacy mają najwięcej do powiedzenia. Idź człowieku po rozum do głowy:

https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/

Gościu uprawia jakąś manipulację, bo pewnie trafił na promocję. Już nie mówiąc o tym, że zaraz minie rok od wyborów, a oni dosłownie nic nie zrobili.
DanteTooMayCry - @Gours: 

Widać, że nie masz prawka i nie jeździsz. Tacy mają najwię...

źródło: 2024-10-02 12_50_15-Ceny paliw w całej Polsce - aktualne, wykresy • AutoCentrum.pl – Brave

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 50
@Gours: tylko tusk obiecywał 5,19 przy cenie baryłki 113 $,przy kursie dolara 4,13.
Teraz mamy 75$ za baryłkę,przy kursie dolara 3.88.

Wnioski pozostawiam Wam.
  • Odpowiedz
@Gours: kirwa ziomek ale obecna cena nie zależy od Tuska tylko od cen rynkowych bo staniała ropa i mamy tani $.

Sukces można byłoby oddać Tuskowi gdyby jedna decyzja zaraz po wyborach obniżył ceny paliwa na to obiecane 5,19zl, tak jak obiecywał.

XD
  • Odpowiedz
u mnie na orlenach dalej powyżej 5,90 więc Tusk z ekipą kradną jak za Obajtka


@midcoastt: u mnie 5.78 ¯\(ツ)/¯ a na Circle K, gdzie paliwo też z Orlenu jest po 5.76 i jeszcze -0.10zł
  • Odpowiedz
@Hegelius: tylko tusk obiecywał 5,19 przy cenie baryłki 113 $,przy kursie dolara 4,13.
Teraz mamy 75$ za baryłkę,przy kursie dolara 3.88.


Aaa akysz. To wcale niepodobna, mądrzejsze o tym nie wspominać. To niedobra jest!
  • Odpowiedz
@Gours "YYU NOOO J----E KĄFIARZE ŚMIAŁY SIĘ JAK TUSK OBIECYWAŁ BĘZYNĘ PO 5,19 A GDZIEŚ TAM JEST BENZYNA PO 5,50 CZYLI NASZE JEST WYGRANKO BO TO PRAWIE TYLE ILE OBIECAŁ, GDZIE SĄ TE KONFIARZE K---A TEN???"

Ja p------ę, ty tak na serio? xDDDD
  • Odpowiedz