Wpis z mikrobloga

Mirki jakiś czas temu pisałem o problemie cieknącej wody w kuchni nad oknem. Problem występuje przy intensywnych deszczach, woda kapie wtedy mocno.
Zgłosiłem to do zarządcy budynku, przedwczoraj przyszło dwóch typków z jakiejś firmy budowlanej i rzucili okiem (zaskoczeni, bo zarządca powiedział im że to zalanie w łazience od komina). Popatrzyli, powiedzieli że idą zobaczyć na dach i nic. Nie dali mi żadnej odpowiedzi czy wiedzą o co chodzi.
Może ktoś z was doradzi mi kogo mógłbym załatwić do rozwiązania tego problemu. Kogoś od ociepleń i elewacji? Kogoś od okien? Śmierdzi mi już w kuchni mokrą piwnicą i nie wiem co robić.
#pytanie #remontujzwykopem #budownictwo
ajag - Mirki jakiś czas temu pisałem o problemie cieknącej wody w kuchni nad oknem. P...

źródło: temp_file5501633217758200224

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajag: ciśnij dalej zarządcę, pewnie dekarz musiałby też sie temu przyjrzeć bo raczej na dachu ta woda wlatuje, no chyba że elewacją ścieka i górą okna jest źle obrobiona i tam wchodzi ale to raczej mało prawdopodobne
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@darek-jg @HardWax 4 lata temu zgłaszałem po raz pierwszy i robili coś na dachu, co miało rozwiązać problem. Na chłopski rozum bo nie znam się na budowlance - ocieplenie (styropian) jest nieprzemakalne, jest przyklejone do budynku, gdzieś między styropianem a budynkiem jest luka którą spływa woda? Ale w takim razie czemu spada do mieszkania, czy betonowa płyta może przesiąknąć na wylot? Czy możliwe że jest w niej jakieś pęknięcie przez
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@darek-jg @HardWax zakładam że musieliby wyciąć jakaś część tego styropianu, nałożyć szczelnie nowy? Będę musiał osuszyć jakoś ten obszar ściany/sufitu. Zastanawiam się też czy nie kupić ozonatora żeby wybić ewentualną pleśń.
  • Odpowiedz