Wpis z mikrobloga

#przegryw #twink oprócz tego, że miałem dzisiaj bardzo dobry dzień i dużo się uśmiechałem (zwiększyłem sobie dawkę leków), to jeszcze przed chwilą zrobiłem sobie makijaż i pierwszy raz użyłem sztucznych rzęs, takich jak mają te julczuska od ahegao. Trochę za blisko wewnętrznego kącika oka, ale za drugim razem powinno wyjść idealnie.
Jeszcze pomalowałem pazurki, ale oczywiście poprzyklejały się do wszystkiego i są dziury jak w serze.
Zgubiłem gdzieś tęczone zakolanówki, więc założyłem popękane kabaretki i czerwone koronkowe body.
Huop czuje się dziś fembojowo i zadbał o siebie. Wykąpał się, nakremował, nawet nałożył maseczkę w płachcie i wygolił dupę i nogi.
A teraz wypiję piwko i pobuduję domki w Simsach.
Miłego wieczorka, Mireczki.
TechnoScorpion - #przegryw #twink oprócz tego, że miałem dzisiaj bardzo dobry dzień i...

źródło: Untitled1021_20240929025825

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TechnoScorpion dzięki za odpowiedzi, przeczytałem te komentarze zalinkowane, inspirujące :) super, że walczysz o siebie, ja muszę nad tym głównie popracować (mam nadzieję, że jak ruszę do psychiatry w końcu i dostanę medikinet to mnie zaktywizuje i wyruszę z piwnicy w świat)

btw. hot oczy ()
  • Odpowiedz