Wpis z mikrobloga

Co ta Maja o--------a XD, ale szczerze to mi jej szkoda, bo desperatka, ale przynajmniej kieruje się sercem a nie prześlizgiwanie się z byle kim, byle dalej. Takie atrakcje już miała, ale strasznie jest nieporadna w relacjach i każdy ją tam rozgrywa. Prawnik powinien być stanowczy.

#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avirant: po tylu nocach z Andrzejem to nie dziwię się, że woli być z kimś kogo lubi i kto jej się podoba. Widać, że nie ma doświadczenia w tych sprawach, ale to tylko dobrze o niej świadczy. Niektóre dziewczyny w jej wieku mają przebieg większy niż 10 letnie audi.
  • Odpowiedz
@avirant: Czym sie kieruje? Przecież ona się kieruje jedynie chęcią przetrwania w hotelu, by wygrać program i rzucić kulą! Wystwiła swoja najlepszą przyjaciólkę wciskając na siłe jej Kubę i tym samym mając bezpieczna opcje z Wojtkiem, jej nie chodziło o Wojtka, tylko o to, że Kuba przywróciłby Ole i tym samym ona odpadnie... Co za tym idzie w tej chwili i w tych układach odpuliła by Julke swoją niby najlepszą
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@notakk To się okażę, na pewno nie widzę między nimi żadnej relacji romantycznej, więce się nakręciła jak zdesperowana małolata, ani ogólnie Wojtka z żadna z nich, bo on nie po to tam jest, może masz rację, może ja mam a może nikt nie ma, my widzimy, to co chcą żebyśmy widzieli i na tym polega ten program, serial a nie żadne reality.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dorka1119 Jej przebiegu nie znam, ale cicha woda brzegi rwie i takie szare myszki też potrafią zaskoczyć często bardziej niż takie niby wyuzdane co chodzą z d--a na wierzchu i łażą po klubach.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz