Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #gownoburza

http://natemat.pl/99865,ruch-narodowy-rozpoczyna-akcje-oczyszczania-polski-z-flag-unii-europejskiej-wisza-na-budynkach-bezprawnie

Jak mówił na konferencji jeden z liderów RN Robert Winnicki, w państwie suwerennym "nie do pomyślenia jest, by symbolika organizacji ponadnarodowej była eksponowana w równym, czy w niektórych przypadkach nawet w większym stopniu, niż symbolika narodowa". Zaznaczył, że to sami urzędnicy powinni zdejmować unijne flagi, ale w sytuacji, gdy tego nie robią, konieczna jest obywatelstwa inicjatywa. Przypomniał, iż w ubiegłym roku zorganizowano podobną akcję, w ramach której usunięto z przestrzeni publicznej ponad 500 flag.


Zgadzacie się z Winnickim?

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaroslaPolskeZbaw: ale to nie są flagi Jezusa tylko obcego państwa. Nie powszechne? Wyjdź dziś na ulice, na każdym budynku prawie wiszą. Nie żeby mi one przeszkadzały ale skoro ktoś robi hurr durr na unijne flagi to powinno się być konsekwentym. Poza tym idąc Twoim tropem myślenia to jesteśmy też członkiem UE i flagi wiszą tym samym prawem co watykańskie.

@rothen: smutłem hardo jak umorzyli. Powinno się takiego debila
  • Odpowiedz
@cinkek: (#) a ja Ci napiszę usuń konto

P.S.1. masz kiepskie argumenty, że mam się nie wypowiadać na tematy, na które nie mam pojęcia, idąc tym tropem należało by co najmniej 90% Polaków odebrać prawa wyborcze bo się nie znają na ekonomii i wielu innych dziedzinach życia a co gorsza decydują w tej materii, ja się tylko wypowiadam co dla losów ludzi w tym kraju jest całkowicie nieszkodliwe

P.S.2. VRSNSNV
  • Odpowiedz