Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #gownoburza

http://natemat.pl/99865,ruch-narodowy-rozpoczyna-akcje-oczyszczania-polski-z-flag-unii-europejskiej-wisza-na-budynkach-bezprawnie

Jak mówił na konferencji jeden z liderów RN Robert Winnicki, w państwie suwerennym "nie do pomyślenia jest, by symbolika organizacji ponadnarodowej była eksponowana w równym, czy w niektórych przypadkach nawet w większym stopniu, niż symbolika narodowa". Zaznaczył, że to sami urzędnicy powinni zdejmować unijne flagi, ale w sytuacji, gdy tego nie robią, konieczna jest obywatelstwa inicjatywa. Przypomniał, iż w ubiegłym roku zorganizowano podobną akcję, w ramach której usunięto z przestrzeni publicznej ponad 500 flag.


Zgadzacie się z Winnickim?

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w państwie suwerennym


@RageKage: (#) nie jesteśmy już suwerenem (od 2009 roku odkąd śp. Lech podpisał traktat lizboński) więc z perspektywy stanu prawnego jest to niszczenie flagi państwowej.

Duchem jestem z nimi
  • Odpowiedz
Jak mówił na konferencji jeden z liderów RN Robert Winnicki, w państwie suwerennym "nie do pomyślenia jest, by symbolika organizacji ponadnarodowej była eksponowana w równym, czy w niektórych przypadkach nawet w większym stopniu, niż symbolika narodowa"


@RageKage:

Jestem Za , a nawet przeciw

Całkiem sensownie mówi, ale mimo wszystko ściąganie flag UE to tworzenie takiej g---o- burzy. Ne wiem czy to komukolwiek poza RN jest potrzebne.
  • Odpowiedz
nie jesteśmy już suwerenem (od 2009 roku odkąd śp. Lech podpisał traktat lizboński) więc z perspektywy stanu prawnego jest to niszczenie flagi państwowej.


@franekfm: ale prawem to Ty się nie zajmuj. pisałem Ci to już...
  • Odpowiedz
  • 0
@RageKage: a kogo to obchodzi? Już wszystko w Polsce dobrze, gospodarka kwitnie, pensjami równamy do europejskich. Czas wziąć się w końcu za te flagi jak juz wszystko zrobione. Co ma w głowie koleś który to wymyśla?
  • Odpowiedz
  • 0
@JaroslaPolskeZbaw: po prostu drażni mnie taka retoryka. Może trafi to do jakiś zadymiarzy. Ja chciałbym poczytać o propozycjach rozwiązania sytuacji która jest w Polsce i dlaczego mam nie wyjeżdżać na zmywak do UK.
  • Odpowiedz