Wpis z mikrobloga

@SarahC odnosiłem się do różnicy między obcinaniem, a wykrecaniem grzyba. Źle doczytałem Twoją wiadomość. Po za tym to nie ja zbierałem, to nie moje zdjęcie i nie mój post:)
  • Odpowiedz
  • 4
będziesz teraz przyrządzać niewyrostyXD? 1/5 z grzyba. Ale fakt, pierwszy zebrałeś. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SarahC: Haha no nie mogę i aż ci odpiszę, bo widać że rzadko opuszczasz piwnicę. Kroiłeś kiedyś wyrośniętego na 100% prawdziwka z lasu? Czasem takie znajduję w miejscach, gdzie długo nikogo nie było. Uwierz mi, że tam już nic nie nadaje się do zjedzenia, chyba że gustujesz w robakach. Czego nie
  • Odpowiedz
@EnzoMolinari: Kroiłeś kiedyś wyrośniętego na 100% prawdziwka z lasu?

Tak. Zbierałam też maślaki rdzawobrązowe. Z pięknym rozwiniętym kapeluszem.
Mam prywatny las.

Od paru lat się już nie bawię w zbieranie grzybów ale jak widzę co grzybiarze odwalają to mi się krew gotuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC: Czyli podsumujmy. Nie zbierasz grzybów, ale bóldupisz, że ktoś inny to robi w wymyślonym przez ciebie nadmiarze. Wymyślasz też dla grzybów jakieś okresy ochronne totalnie z d--y, tymczasem młody, zdrowy prawdziwek to najbardziej poszukiwany grzyb w tym kraju (oczywiście to nie to co twój maślak XD). Jeszcze teorie o robakach, które chyba te grzyby same produkują, żeby je od razu w---------y. Jesteś chyba najbardziej żałosnym wykopkiem, jakiego tu kiedykolwiek
  • Odpowiedz
@EnzoMolinari: Idź tam w--------j swoje niewyrosty na 1 cm, a nie się wypowiadasz w tematach o których nie masz pojęcia.

najbardziej poszukiwany grzyb

no, dobrze podsumowałeś - grzyb, a nie nóżka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz