Wpis z mikrobloga

#przegryw #telefony #nastolatki #logikarozowychpaskow

Ehh mam ten sam telefon realme od 2019 i bardzo sobie go chwalę. Tymczasem moja siostra robi rodzicom awanturę, że po 2 latach chce kupić nowego ajfona, bo obecny się już zacina i ma słabą baterię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Konsumpcjonizm już całkiem sprał łby tej młodzieży
mr-dawid - #przegryw #telefony #nastolatki #logikarozowychpaskow 

Ehh mam ten sam te...

źródło: temp_file4080176698611319882

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konsumpcjonizm już całkiem sprał łby tej młodzieży


@mr-dawid: kurła kiedyś to byłooooo
pyerdolenie, zawsze młodzież chciała mieć modne rzeczy i być na czasie tylko inne rzeczy kiedyś były popularne ewentualnie poza zasięgiem typowej p0lskiej rodziny
  • Odpowiedz
@mr-dawid: normalne czy nienormalne, po prostu istniało od dawna, jak chodziłem do gimnazjum/technikum te paręnaście lat temu to też każdy chciał nowe ciuchy czy telefony i zazdrościli tym co mieli, żebrając od starych żeby im kupili
  • Odpowiedz
@mr-dawid ty nie rozumiesz , ajfonik wśród nastolatków to pewien wyznaczik jeśli masz najnowszy znaczy że jesteś na bieżąco z trendami , jeśli masz stary to znaczy że starasz się być, jeśli nie masz no to znaczy że jesteś odpadem
  • Odpowiedz
@mr-dawid nie porównuj nawet ip15 do czegokolwiek. Co dopiero do ip16
Miałem Xiaomi redmi note 10 pro. Utopiłem na kajakach. Na szybko ogarnąłem iPhone 8 i gdyby nie całkowicie zepsuta bateria to bym nie wymieniał. Teraz mam i15 i kozak. Możesz kupić Xiaomi albo motorolle ale pod względem
Cena/wydajnksc nawet nie startuj
  • Odpowiedz
@mr-dawid taa bo za naszych czasów tego nie było. I tak już od Rzymu każdy starzejący się p------i.
Też cisnąłem rodziców o telefony, konsole, rowery itd. To było 20 lat temu. Dosłownie w każdym pokoleniu są rzeczy które "wszyscy mają" i "trzeba mieć".
  • Odpowiedz
Ehh mam ten sam telefon realme od 2019 i bardzo sobie go chwalę. Tymczasem moja siostra robi rodzicom awanturę, że po 2 latach chce kupić nowego ajfona, bo obecny się już zacina i ma słabą baterię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mr-dawid: Nic dziwnego, że bateria jej siada jak większość dzieciaków siedzi teraz z nosem w telefonie. 24 na dobę a jak im nauczyciel zabiera na 30
  • Odpowiedz
  • 0
@juffe_: >@mr-dawid ty nie rozumiesz , ajfonik wśród nastolatków to pewien wyznaczik jeśli masz najnowszy znaczy że jesteś na bieżąco z trendami , jeśli masz stary to znaczy że starasz się być, jeśli nie masz no to znaczy że jesteś odpadem

U dorosłych działa tak samo.
  • Odpowiedz