Wpis z mikrobloga

Czy dobrze zauważam że wykop to jedyne miejsce w polskim Internecie gdzie goście którzy jeżdżą 10 letnimi toyotami szydzą z gościa który śmiga lambo? Ciężko to wytłumaczyć czymś innym niż ogromnym bólem tyłka. Ciekawe ile wy daliście na pomoc powodzianom bo te 3 domki są warte pewnie z 700k. Wpłacone 100 zł na zrzute i sumienie uspokojone? A ta cała "afera" to niby na czym polega?

#famemma #budda #powodz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grexo: po pierwsze nie toyotą tylko skodą, nie 10 ale 25 letnią i nie szydzę (bo się trochę cykam) tylko sobie czytam, ale co sobie myślę to moje. Jeden tworzy historię loteriami i kupnem domków i transportem ich przez kraj, a inny układając worki przez kilkanaście minut... ale ja nie staje do wywiadu dlaczego przeżuciłem kilka worków z piaskiem...
  • Odpowiedz
@grexo: z tą pomocą buddy to też grubymi nićmi szyte, ty sobie lepiej zobacz na jakiej działce budowlanej on urzeduje a na pewno położy na tym swoje łapska, pomoże dla powodzian jak janusz tracz na początku cacy a potem w-----e ich na zbite pyski
  • Odpowiedz
@rysiurynkowski dokładnie, byłem na miejscu i przyjeżdża masa ludzi pomagać ze sprzętem, masa strażaków z całej Polski i nie kręcą rolek/ckliwych filmików dla poklasku gawiedzi, bo nie mają na to czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rysiurynkowski: Nie stajesz do wywiadu bo to byłby dla ludzi nic nie znaczący wywiad i nic z tego byś nie miał i nic tym nie zmienił, a on swoim filmem spowodował zapewne że sporo osób postanowiło w jakiś sposób pomóc.
  • Odpowiedz
@grexo: niee ja mam w dupie tą powódź jak chcieli im pobudować zbiorniki to eko ludki i z-----i ludzie stwierdzili ze to jest nikomu niepotrzebne ze tylko szkód to teraz powinni sobie sami radzić. Swoją drogą ta powódz labudzie spadła z nieba w sumie rządowi też wszystkie oczy skierowane na tragedie a pod stołami kolejne ustawy i kolejni uchodzcy do kraju i bajabongo a wy p---------e tu p jakims słupie
  • Odpowiedz