Wpis z mikrobloga

@d4wid: propsowanie tego starego dziada i jego chodzącego na pasku big techów przydupasa, bo hehe lewaków boli d--a to jest jedna z lepszych oznak tego, że niektórzy dla walki ideologicznej rozwaliliby system bezpieczeństwa, którego Polska jest beneficjentem. Co tam niestabilność regionu, co tam ewentualna inwazja na Mołdawię czy hybrydówka na Łotwie. Najważniejsze, że lewaków bolą odwłoki
  • Odpowiedz
@markhausen @Niewiedza_jest_blogoslawienstwem

Wy się tak cieszycie z tych Sankcji na ruskich tylko w międzyczasie mamy upadek giganta takiego jak Azoty. Tusk się boi zamknąć całkowicie zakłady bo obawia się wyjścia ludzi na ulicę. Sankcje nałożono na gaz ale już na produkty wytwarzane z gazu już nie. I takim sposobem utopili Azoty. W mediach będą mówić że to przez inwestycje w polimery. A ja wiem ile statków z Kazachstanu z mocznikiem
  • Odpowiedz
  • 5
Wy się tak cieszycie z tych Sankcji na ruskich tylko w międzyczasie mamy upadek giganta takiego jak Azoty. Tusk się boi zamknąć całkowicie zakłady bo obawia się wyjścia ludzi na ulicę. Sankcje nałożono na gaz ale już na produkty wytwarzane z gazu już nie. I takim sposobem utopili Azoty. W mediach będą mówić że to przez inwestycje w polimery. A ja wiem ile statków z Kazachstanu z mocznikiem na legalu przypływa. Ile w Terespolu wagonów przyjeżdża. Ot sankcje. Że kto miał zarobić ten zarobi a szary człowiek straci. Ruskie pewnie dostali po dupie ale pewnie najbardziej to zwykli szarzy obywatele. Czekacie kiedy ruskie wyjdą na ulice rząd obalić a sami dostajecie co chwila wzrost kosztów życia i nawet nie myślicie aby wyjść za drzwi.


@krzysztof48: z tymi argumentami to polecam pisać na głównej wykopu autysto

Ruskie pewnie dostali po dupie ale pewnie najbardziej to zwykli szarzy
d4wid - >Wy się tak cieszycie z tych Sankcji na ruskich tylko w międzyczasie mamy upa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid: Trump jest debilem przez chłopski rozum. I to ma sens, że nie ma pojęcia ile USA zarabia na wojnie. Sankcje na Rosję, potecialne sankcje na Chiny za pomoc Rosji. Sprawiają, że biznes się wycofał z Rosji, tworzy plan B jakby Chinom odwaliło i by też dostały sankcje. No i Europa która kupuje surowce z USA, które do najtańszych nie należą. Toteż gospodarka USA dzięki wojnie na Ukrainie wrzuca piąty
  • Odpowiedz
@krzysztof48: ja nigdzie nie napisałem, że sankcje nie wpływają na ceny czy nie uderzają w funkcjonowanie Polaków. To byłoby nadużyciem. To jest złożony problem, bo oczywiście, że można handlować z Rosją i obniżyć w pewnym stopniu koszty jednostkowe produkcji w przemyśle. Problemem jest to, że władze na Kremlu mają gdzieś dobrobyt swoich obywateli i zamiast budować infrastrukturę czy poprawiać funkcjonowanie swojego państwa pieniądze, które zapłaci Zachód za tani gaz i
  • Odpowiedz
@d4wid: Trum juz wie, ze przegral i z rozpaczy juz probuje isc full pod sympatykow rosji i chlopskiego rozumu. Pieknie sie na to patrzy.
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: Jakich Big-Techów masz na myśli? Elona i kilku bogoli buntowników z Californi? Niesamowitym zbiegiem okoliczności większość firm "big tech" które uznajemy za niefajne popiera, wpłaca, lobbuje albo wprost przekonuje do głosowania na Kamale i demokratów. No chyba że chodzi o inne Big-techy a nie Alphabet, Nvidie, Mete, Netflixy i inne amazony, możesz mi podpowiedzieć.
Wiadomo że w rzeczywistości nie przeszkadza ci to kogo wspiera "big-tech" bo jak wspiera kamale
  • Odpowiedz
@JackobC: wszystko świetnie, ale ja mówię o jawnym wspieraniu Vanca i Trumpa przez Super PAC, które ma dosyć znaczne wpływy. To nie są jakieś płotki, ale grupa miliarderów, którzy mają znaczne wpływy i cel jakim jest rozwalenie społeczeństwa by zbudować coś nowego. Inaczej nie da się wytłumaczyć grania w jednej lidze z radykałami, miłośnikami teorii spiskowych czy politykami, którzy antagonizują grupy społeczne. Big techy, którym przypisujesz wspieranie Harris nie ogłaszają
  • Odpowiedz