Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić BMW 3 Touring z 2020 z 30k przebiegu za 145 tys? Szukam jakiegoś fajnego kombi które da przyjemność z posiadania, ale słyszałem dużo o awaryjności BMW i że to już nie to samo. C---a się znam na samochodach ale coś do mnie przemawia #bmw #samochody #motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierwiastek_z_Czech: auta z roczników 2020 do początku 2022 omijać z daleka. Niezależnie od marki. Przez COVID problemy z podwykonawcami, zaburzone łańcuchy dostaw, kleiło się je czym było pod ręką. Do tego dochodziły braki w wyposażeniu (w BMW np. dealerzy po jakimś czasie kazali podpisać, że zgadzamy się na rezygnację z headup display, a jeśli nie to anulowali zamówienia).
  • Odpowiedz
@Pierwiastek_z_Czech: jako fan samochodow ktory troche pojęcia ma to jak dla mnie bardzo nieoplacalny biznes, zgodze sie ze ta nowa bmw serii 3 wygląda kozacko i ladnie, ale k---a 150 kafli za 320i dac to troche szalony pomysl xD to za 40 tysiecy masz poprzednia generacje w kombi (troche juz sie nam opatrzylo na drogach, popularne auto), a za 150k to mozesz juz kupic tak o------e auto ze glowa mala
  • Odpowiedz
@prezeees: chyba bitą z USA po naprawie, sam się rozglądałem za g20 330i sedan z m pakietem w budżecie 150k i przy kryterium "bezwypadkowe" z salonu PL to jest 8 sztuk XD

aczkolwiek rozumiem, że komuś może nie przeszkadzać naprawiane i wtedy w sumie do 150k idzie już kozaka kupić

koniec końców chyba będzie brane g30 530i/540i 2018-2019
  • Odpowiedz