Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tippler: no tak, w miarę zdrowe jedzenie nie jest aż tak drogie, plus jak łapiesz przeceny to możesz sporo zaoszczedzic.

Amerykanie z kolei są otyli bardziej dlatego że mają wywalone na jakość jedzenia wielu z nich ma mało ruchu, często wola jeść w fastfoodach i na dodatek jedzą te słodkie świństwa, typu twienkies co po nich mj się niedobrze robi.
  • Odpowiedz
@Runaway28: Często słyszałem, że biedni ludzie w USA jedzą fast-foody, a zdrowe jedzenie jest drogie xd ale nigdy tego nie weryfikowałem. Oglądałem kiedyś filmik gdzie koleś porównywał polskiego i amerykańskiego mcdonalda. Jak widziałem te słodkie (?) bułki, to aż mnie mdliło na samą myśl xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Tippler: trochę to bzdura, wiadomo trzeba mieć kasę jeżeli chce się kupować organiczne żarcie np prosto z farmy. Jednak zwykle warzywa chudsze mięso( prawdopodobnie będzie czyms nafaszerowane jeżeli nie jest z prywatnej farmy) nie są drogie.

Serio żeby się wiare dobrze odżywiać nie trzeba rozbić banku. Nawet te pistacje co dziś kupiłem znalazłem na promocji za 6 dolców. XD
  • Odpowiedz
@Runaway28: No faktycznie chyba dobra cena. W sumie dawno nie patrzyłem na ceny pistacji w sklepie, ale jak patrzę na Internecie, to kosztują u nas podobnie albo nawet mniej niż jak dawno temu widziałem w sklepach, co po ostatnich sporych wzrostach cen już nie wydaje się takie premium xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Gragi: no cóż nie musisz mi o tym mówić, pamiętam za dzieciaka jak w dobie najgorszego kryzysu finansowego zajadali się chleb z pasztetem czy jakieś kluski. No ale to temat na jakiś głębszy wpis, może któregoś dnia.
  • Odpowiedz