Wpis z mikrobloga

  • 693
@Stabilizator: bo baba jest nawiedzona, w dwa dni mają im znaleźć mieszkania po remoncie? Przecież to tysiące osób, ukraińców tygodniami trzymali na materacach zanim ruszyły dopłaty do kwater gdzie ich lokowali nawet w hotelach.
  • Odpowiedz
już po przekroczeniu granicy dostawali klucze do nowego mieszkania


@chilon: nieprawda, rozdawali te klucze do Polskich (celowo wielką) mieszkań już na dworcach we Lwowie, Kijowie, Kowelu i Charkowie.
  • Odpowiedz
@Sossija: ja znam parę Ukraińców co dostali po trzy mieszkania i to w Wawie.
Nawet ich nie wynajmują bo boją się że Polak im je zniszczy ;)
Stoją więc puste …
Nasze tagowe trolle coraz mniej mądre się robią ;)
  • Odpowiedz
@Stabilizator ja pamiętam Ukraińców śpiących na ziemi na dworcach, ale może to jednak byli polacy wypędzeni że swoich mieszkań żeby zasiedlić tam banderowców, brakuje jeszcze czegoś o żydowskich bunkrach szczęść Boże
  • Odpowiedz
@yahoomlody ja pamiętam, że deweloperzy za darmo budowali mieszkania i domu dla Ukraińców. Wpisz sobie w YouTube „dom w tydzień” i zobaczysz jakie wille były stawiane.

No ale jak to w życiu nie ma nic za darmo więc teraz ceny nieruchomości poszły w górę bo deweloperzy muszą sobie to odbić.

A stawiane były nie byle jakie domy bo wykończone luksusowo meblami z westwinga. Na blatach w kuchni marmury… szkoda że bez
  • Odpowiedz
@Stabilizator: najgorsze jest to, że ty jesteś politycznym trollem, ale wokół nas jest mnóstwo ludzi, którzy łykają takie bzdury bez popity. Ludzie to debile ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
To w Polsce rozdaje się mieszkania? A ja jak debil na kredyt latami zbieram żeby zadłużyć się na całe życie
  • Odpowiedz
@chilon kilka miesięcy raczej. Ja w 2022 roku od marca do sierpnia stałem się pracownikiem tymczasowego ośrodka dla uchodźców. Ostatnie dwa miesiące to było naprawdę intensywne poszukiwanie mieszkań dla tych ludzi - wcześniej w ogóle nie było to możliwe przy tej liczbie, która nagle pojawiła się w Polsce.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: ale p--------o. Zanim Ukraińcom znaleźli mieszkania to jakieś 2 miesiące koczowali u nas w ochotniczej straży pożarnej w 18 osób w jednej sali na łóżkach polowych. Mówimy o Łodzi. W mniejszych miastach było jeszcze gorzej. Niektórzy na własną rękę sobie szukali jak mieli kasę lub rodzinę w UE co ich przygarnie.

Później mieliśmy informacje, że zakwaterowali ich w hotelu pracowniczym po 4-6 osób w pokoju.
  • Odpowiedz