Wpis z mikrobloga

@Silly_Alpaca: Ja mając 20 lat poznałem 17latke.
Po czym jak zaginęła, tj. wyszła z domu i nie wróciła na noc będąc u koleżanki, to nagle w ogłoszeniu zaginięcia stała się 14 latka. I nawet ważyła więcej xD
Potem ciężko z takich kłamstw na temat wieku się wykręcić
  • Odpowiedz
@Wookash071: Tym bardziej nie rozumiem. No dobra, jako nastolatka też naciągałam wiek na zasadzie: urodziłam się w październiku, ale już w styczniu mówiłam, że mam ten wiek, który osiągnęłabym dopiero w październiku. Ale to co teraz te gówniary robią, to przechodzi ludzkie pojęcie. A co jeśli spotkają kogoś, z kim powiedzmy, chciałyby zostać na dłużej, coś zbudować razem? I co? Nagle by było "a wiesz co... bo ja jednak jestem
  • Odpowiedz
@RicoElectrico: A, że w tę stronę. No to też nie rozumiem. Te laski są niemożliwe. Przykro mi, że jest ci źle z byciem koło 30 czy nawet po, no ale nikogo raczej nie oszukasz jeśli masz nieodpowiednią pulę genów, a na twarzy i skórze widać wieloletnie zaniedbania i mnóstwo złych nawyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymaj się tam na tym tinderze.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: To może jestem za stara, bo moim zdaniem wiek to tam swoje, ale to poczucie się młodym bierze się z zupełnie innych rzeczy niż rok urodzenia. No, ale może na tinderze inaczej się nie da, może trzeba najpierw zachęcić "młodym wiekiem" idk.
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: u młodych, bo chcą zaliczyć. Jak ja byłem w gimbazie i liceum ze 25 lat temu, to co większe szony tak robiły.

@Wookash071 mój kolega taką poznał na baletach we Wrocku. Dorosła, dojrzała fizycznie, z gadki zero dziecka. Coś go tchnęło, jak się umył i czekał aż ona wyskoczy jak bóstwo. Zajrzał do jej portfela, a tam 15 czy 16 lat. Spieprzał aż się za nim kurzyło XD
  • Odpowiedz
Gorzej jak 3 lata młodsza okazuje się nagle podstawa do przyklejenia bycia pdfem


@Wookash071: A to tak. Tego wam współczuję w opór xD Jak ja widzę laskę, która na pierwszy rzut oka wydaje się, że ma ok 20 lat, a okazuje się, że ma 13 to nie wiem co powiedzieć. A typ, który chce się z nią umówić, no to cóż. Straight to jail ( _)
  • Odpowiedz