Wpis z mikrobloga

Czas zmienić telefon. Aktualnie mam ponad dwuletniego #android i ścina mi strasznie i teraz pytanie- czy jeśli zmienię na nowszego (myślę o #sgs3) dalej będzie to samo? Apki, bajery mi się znudziły, aktualnie poza dzwonieniem i smsami interesuję mnie częste przeglądanie internetu, poczta i nawigacja+ okazyjnie muzyka, to chyba tyle. Czy #windowsphone faktycznie się nie zacinają mimo gorszych specyfikacji? O tym systemie wiem tylko, że są kolejne lumie i kafelki. No i myślę też o iphone 4s, bo podobno zacięć zero i świetnie odtwarza muzykę. Do tego jest estetyczny i pasuje mi rozmiarem. Krótko mówiąc waham się między:

sgs3

iphone4s

jakiś windowsphone, ale tu nie znam praktycznie żadnych modeli.

Wszystkich bojówkarzy i wyznawców systemowych proszę o brak udzielania mi porad typu 'wp>gowno>android', najlepiej ktoś kto ma te modele bądź inne w podobnym przedziale cenowym.

#komorki #telefony
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xqwzyts:

po aktualizacji do wp8.1 wszystkie urządzenia dostaną globalną licencję za darmo


Wychodzi na to, że jednak wszystkie urządzenia (a przynajmniej Lumie na WP 8.1) dostają licencję do Here Drive + za darmo :)
  • Odpowiedz
@tabee: Dobry wybór - ostateczna aktualizacja wszystkich Lumii do WP 8.1 powinna pojawić się jakoś w wakacje, choć aktualnie możesz założyć sobie konto deweloperskie (przez stronę MS i instalację aplikacji, 3 minuty roboty) i uzyskać dostęp do wersji beta. Ja polecam :)
  • Odpowiedz