Wpis z mikrobloga

Mirki jaka sytuacja xD

Moj kumpel z #silownia opwiadal dzis takie #coolstory , które w sumie jest #sadstory i #przegryw xD z drugiej strony niezłe #heheszki .

Na wstępie należy dodać ze młody mieszka w dużym domu , a łazienkę z prysznicem ma na pierwszym pietrze ( pokoje sa na 3). To tak na wstępie .

Ale to było tak :

Młody uczy sie do matury i siedzi teraz po nocach, wczoraj normalnie siedzi sobie do 1 rano . O 2 postanowił sie ogarnąć, schodzi do łazienki ( nie pali światła zeby nikogo nie budzić ) , jest mu kurowsko zimno i czuje przeciąg. Wchodzi do łazienki,patrzy , cos nie tak... Dopiero potem skumal ze nie ma dużego kryształowego lustra xD ale kumpel spokojny, no bo lustro miało isc do kolesia który miał je ładnie włożyć w ramę . To ten sie myje , spokojnie , goli sie , wychodzi . Idzie przez salon a tam ZONK , nie ma telewizora xD , idzie do ojca i sie go pyta czy zabrał lustro i gdzie jest telewizor, ojciec mowi ze nic nie brał i pogania go ze ma go nie budzić, bo jak wchodził jakies 10 minut temu do swojego pokoju to halasowal i go obudził . A kumpel ze on wtedy sie kąpal i nie wchodził xD . Szybko wchodzi do siebie i kolejny zonk , nie ma laptopa i ipada xD szybko budzi ojca , schodzi na dół, zapala światło i ogarnia ze w kuchni nie ma mikrofali a drzwi sa otwarte xD

Okazało sie ze okradli im dom bo jego siostra nie zamknęła drzwi za sobą jak wchodziła późno x]

Najbardziej #!$%@? mnie kiedy opowiadał jak nie było lustra w łazience xD

#takbylo #lolcontent
  • 18
  • Odpowiedz
@PolskiPolaczekZPolskiPL: Parę lat mieszkałem w akademiku i tam były takie jazdy, że ktoś potrafił po nocach krążyć i łapać za klamki. Jak pokój otwarty to wbijał, kradł co popadnie i znikał.

Jak ktoś w pokoju siedział to zgrywka idioty/pijanego, że pomylił pokoje i rura.
  • Odpowiedz
@echelon_: A to nie tylko w akademikach coś takiego można spotkać. Wiadomo w pociągach, ale jeszcze miałem kilka razy taką akcję w jakiś tańszych noclegowniach.

@WujekRada: @choleryk: Naciągana w cholerę. Jak gość zabrał się z mikrofalą, telewizorem i lustrem... Już pomijam fakt, że nikt chyba nie jest na tyle głupi aby kraść jak gdzieś w domu pali się światło - wiadomo, że domownicy nie śpią.
  • Odpowiedz
@MegaZU0: @WujekRada: mnie jak okradali (mieszkam na parterze) to sztangę wyciągli przez okno i oparli o nie, brali gry do ps2 ale samej konsoli juz nie, złapali ich 30min pozniej bo wlamywacz obudzil moja mame, goscie mieli jakos 18/17 lat :D
  • Odpowiedz
Nie zamknęła dzwi i lokradli lojezu. Złodzieje pewnie mieli detektor niezamkniętych drzwi... Jaki maja w każdym domu. Albo chodzą co noc i sprawdzają czy ktoś akurat drzwi nie zamknął.


@PolskiPolaczekZPolskiPL: Żarty żartami, ale do mojego mieszkania średnio raz na tydzień ktoś sobie naciska klamkę i mówię to na 100% poważnie.
  • Odpowiedz
Żarty żartami, ale do mojego mieszkania średnio raz na tydzień ktoś sobie naciska klamkę i mówię to na 100% poważnie.


@mocart: I nie przyszło Ci nigdy do głowy sprawdzić kto to? :)
  • Odpowiedz