Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jakoś ze 2 lata temu, u mnie w gminie jeden z radnych zaczął poruszać na sesji temat ochrony przeciwpowodziowej i jakiejś współpracy między gminami nad jedną rzeką i wspólnemu przeciwdziałaniu powodzi (jakiś związek miedzygminny miał powstać). Opisały to lokalne portale a komentarze pod spodem brzmiały mniej więcej tak: "Już nas straszycie", "Covid się skończył to musicie znaleźć coś nowego do straszenia ludzi" i to nie było jednostkowe, tylko cała seria z karabinu.

Drugie przemyślenie. Oglądam sobie transmisje z jakichś Głuchołazów i baba jęczy, że Tusk przyjechał, miał ratować most i pojechał... Śmiejemy się z kacapów i ruskiej baby co płacze, że jej w Kujbyszewie rury zamarzły i "Putin ratuj" a polska małomiasteczkowa mentalność niewiele się różni.

Gdy można działać w bezpieczny czas to "straszo nas", gdy jest trudny czas "Tusk ratuj".

Ja myślę, że to polskie głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli...

#powodz #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Regierungsrat_Walter_Frank: tydzień temu już było wiadomo, że będzie ulewa stulecia, Czesi mówili, że jest gorzej niż w 97. A u nas przyjechał fuhrer tusk i powiedział że te obawy są bezpodstawne. Jakby padało jeszcze jeden dzień dłużej to sam bym już ładował worki z piaskiem u rodziców przed domem.
  • Odpowiedz
  • 4
tydzień temu już było wiadomo, że będzie ulewa stulecia, Czesi mówili, że jest gorzej niż w 97. A u nas przyjechał fuhrer tusk i powiedział że te obawy są bezpodstawne.


@Dzejkop2399: pokaz nam pełen cytat. A najlepiej to usuń konto i przestań manipulować.
  • Odpowiedz