Wpis z mikrobloga

#powodz #wroclaw Strasznie wczoraj zachlałem. Nosiłem worki do piątej rano. Film mi sie urwał jak leżałem na wale i teraz krzyż mnie n--------a. Troche sie przespałem, ale musialem wstać rano bo mam obowiązki - falę powodziową. Niektórzy mówią ze nie można chlać jak się jest prezydentem ale to nie prawda - można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność
LM317K - #powodz #wroclaw Strasznie wczoraj zachlałem. Nosiłem worki do piątej rano. ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 41
@LM317K Niektórzy mówią ze nie można chlać jak się jest prezydentem ale to nie prawda - można, tylko... trzeba kupić wcześniej a-----l, bo prohibicja
  • Odpowiedz
. . . . . Masz na później .


@R-87: Umiarkowany stopień niepełnosprawności obejmuje osoby, których iloraz inteligencji mieści się w zakresie od 35 do 49. Osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym w swoim rozwoju umysłowym nie przekraczają poziomu rozwoju 8-letniego dziecka, zaś w zakresie dojrzałości społecznej - 10-letniego dziecka.
  • Odpowiedz
Dobrze że są tacy ludzie jak Ty z ponadprzeciętną inteligencją którzy niestety zapominają że na świecie oprócz nich jest też klasa robotnicza może nie najbystrzejsza ale która wykonuje prace fizyczne jakich samemu nie chcesz się podjąć a są istotne dla społeczeństwa. I na Twoje umordowanie jak widać ma jeszcze jakiekolwiek prawo głosu i może się swobodnie wypowiadać co myślę Ci się nie podoba. Winiłbym nasz system edukacji że wypluwa taki element jak
  • Odpowiedz