Aktywne Wpisy

tanczmy +39
Poznałem dzisiaj (znajomy znajomych) prawdziwego rasistę i antysemitę - gość w młodym wieku, który swój światopogląd kreuje głównie za pomocą rolek na TikToku. Trudno mi było je jakoś określić jednym słowem ale nazwałbym je może „mocno stargetowanymi” pod bardzo konkretny, nienawistny przekaz, skierowany głównie na to żeby zdyskryminować drugiego człowieka albo ze względu na pochodzenie, albo religię, albo kolor skóry. Rzadko kiedy ktoś swoimi poglądami czy jakimiś niemądrymi wypowiedziami jest w stanie

sprynek +250
Na Facebooku wyskoczył mi na stop cham filmik z zatrzymania obywatelskiego samochodu, w którym kierowca miał, jak się okazało, 2 promile w wydychanym. Dzięki temu potencjalnie uratowano czyjeś życie. A w komentarzu taki sebek popisuje się swoim zdaniem:
#samochody #majtczak #polskiedrogi #alkoholizm
#samochody #majtczak #polskiedrogi #alkoholizm
źródło: IMG_5366
Pobierz




źródło: 93onbq
PobierzZ tego co czytałem to bardziej obawiał bym się roboty hiszpanów na tym obiekcie.
Poczatkowo budowa była prowadzona przez hiszpańskiego wykonawcę, a później po jego wywaleniu Budimex był w komsorcjum z inną hiszpańską firmą.
Z tego co miałem do czynienia z hiszpanami w budownictwie to mam trochę obaw o ten zbiornik. Mimo wszystko hiszpanie to się może znają na piłce nożnej i na bachatcie, ale inżynierami to są marnymi. Przynajmniej
@Lecter1: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)