Wpis z mikrobloga

Śledzę sytuację na tagu #powodz i najbardziej uderzające są wpisy mizogoniów jadących po "p0lkach", że nie pomagają kłaśc worków podczas gdy oni też nie pomagają, a jedynie przypisują sobie pracę innych mężczyzn sobie bo podobnie jak oni mają siurka xDDDD Dla mnie to abstrakcja jak taki mózg pracuje, że nie widzi hipokryzji.

#p0lka #takaprawda #bekazniebieskichpaskow
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syn_Tracza: Nie widzę w tym hipokryzji, jak ktoś uderza w ogólną narrację o walce o równouprawnienie. Gdyby ktoś uderzał w konkretne kobiety, grupę kobiet to wtedy można by mówić o hipokryzji.
  • Odpowiedz
Większość z nas nie pojedzie do innego województwa po to, żeby worki układać, więc trochę przesadzasz.


@zgubiles_sie_jelonku: Baba ma całą noc przewalać worki,a virgin chłopaczek nie potrafi przyjechać do sąsiedniego województwa. Mężczyźni w tym kraju to płaczki i p---y.

Jednak większą hipokryzją jest domagać się w tym kraju praw


Najgorzej. Mam nadzieję, że c--a ciebie nie zaswędzi jak powróci pobór dla mężczyzn. W końcu hipokryzją jest, aby piwniczak domagał się
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: tak samo jak wy pracujemy na dobrostan państwa i płacimy podatki. Kobiety pomagają jak mogą tam gdzie nie potrzeba dużej siły fizycznej, której po prostu nie mamy. I nie wyjeżdżaj z tym że jakieś skrajnie popaprane babska twierdzą że nie ma różnicy w budowie ciała męskiej i damskiej, bo to margines, a wy na podstawie tego marginesu s----------a oceniacie całą płeć.
Jesteście żałośni, potraficie tylko płakać jak to macie
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: a najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że w grubej większości wasza nienawisc bierze się z tego, że nikt nie chce dać wam zakisic ogóra, a to niby my jesteśmy tą kierująca się emocjami płcią. Jakie to płytkie i małostkowe. Połowę tego kraju stanowią mężczyźni, ale oczywiście nie są w stanie nic zdziałać by wywalczyć sobie równość i parytety. Przegrywy gloryfikują czasy w których kobiety musiały dawać i nie
  • Odpowiedz
@ang-xvoi:

tak samo jak wy pracujemy na dobrostan państwa i płacimy podatki.


Przechodzicie na emeryturę 5 lat wcześniej, żyjecie znacznie dłużej - również dzięki temu, że nie eksploatujecie tak organizmów pracą fizyczną - i domagacie takich samych emerytur (co niestety prawdopodobnie wywalczycie). Nieważne czy macie dzieci czy nie, na emeryturę możecie iść wcześniej. I to jest twoim zdaniem to "tak
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: no i ja jak i wiele kobiet zauważamy wasze problemy. Ale niektórym nie chodzi tylko o równość, bo przy okazji obrażają i poniżają kobiety, zamiast wziąć dupę w troki i sobie równość wywalczyć. To zniechęca ludzi do słusznej inicjatywy. My to mamy zrobić za was?
To oczywiste że nie chcę żeby faceci mieli gorzej, chce żebyśmy mieli tak samo dobrze, ale kiedy zamiast działać wolicie sączyć jad i wylewać
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: jeszcze poruszając kwestie siły fizycznej, to uważam że płeć nie powinna być kryterium które wyznacza kto ile ma dźwigać i ile jest w stanie pracować fizycznie, a właśnie biologiczne uwarunkowania. Mój ukochany jest bardzo chorowity i szczupłej postury, jest w stanie dźwigać więcej niż ja ale mniej niż przeciętny facet. Przez długi czas pracował razem z moim bratem w miejscu, w którym wymagane było od niego dźwiganie dużych ciężarów.
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: na razie to nawet nie ma dostępu do aborcji, a ty cos piszesz o domaganiu się przywilejów. I jeszcze to " nie oferowanie niczego w zamian" bo sobie ubzduralew, że tylko mężczyźni pomagają xD Są silniejsi to rzucają workami, jak w innego rodzaju pomoc angażują się głównie kobiety to już siedzisz cicho
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: to jest zero pewności siebie i szukanie argumentów, że się jest cokolwiek wartym. Podobnie myślą jacyś rasiści którzy uważają inne rasy za gorsze bo biali ludzie nawznosili architektury, zabytków, dziedzictwa, że w takim Mediolanie stoi katedra od XIII wieku a w Maroko dalej lepianki z gówna.

Zachowują się jakby to oni TYMI RENCYMA tą katedrę w Mediolanie stawiali 700 lat temu. Jednocześnie niewiele wiedzą o świecie i tym, że
  • Odpowiedz
Czy wam było wstyd jak przez wieki kobiety byly spychane na margines społeczeństwa, nie miały własnych pieniędzy, nie miały dostępu do edukacji, ani wpływu na otaczającą nas rzeczywistość?


@ang-xvoi: Widać że g---o wiesz o historii p-------c takie kocopoły, ale czego się spodziewać po nawiedzonej feminazistce. Oświecę cię: przez praktycznie całość istnienia naszej cywilizacji 95% mężczyzn było spychanych na margines społeczeństwa, nie miało własnych pieniędzy, nie miało dostępu do edukacji, ani
  • Odpowiedz
@morsisko: nie, ja mówię tylko o przegrywach, mizoginach oraz mężczyznach którzy obwiniają kobiety, a sami nie podejmują działania by coś zmienić

@stulejanusz no cóż ci mogę powiedzieć. W głównej mierze mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los. Wojny i śmierć na froncie również. Bo nadal przez zdecydowaną większość historii to mężczyźni wiedli prym i mieli większe możliwości i przywileje niż kobiety z tego samego stanu.
  • Odpowiedz