Wpis z mikrobloga

Swoją drogą komiczna sytuacja, że wladze w moim mieście zakazały dzisiaj picia wody z kranu i pisały aby zaopatrzyć się w sklepową.
Szkoda tylko, że nie mogę jej dzisiaj kupić bo pis uznal, że powódź w niediele odpoczywa i spędza czas z rodziną.

#powodz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RenkaRenkeMyje: Powinni wam dowiezc kilka tirow wody, a akurat zakaz handlu w niedziele to sie niefartownie trafil, co nie zmienia faktu, ze to p------e jest, powinni sklepy pootwierac. Nie jestem za tym zakazem.
  • Odpowiedz
no to teraz rzadzi PO i na pewno zrobili niedziele handlowa, co nie?


@jakubz: jak tylko marioneta spadnie z fotela prezydenta to tak zrobią i nie tylko to.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: No bo nic z tym nie zrobią. Za duże jest lobby żabkowo-orlenowe, żeby to ruszyć. Zresztą ostatnio Żabka sponsorowała ten śmieszny patocampus xd

Inna sprawa to p---------e w stylu "łeeee duda wetuje ustawy", gdzie wejście na stronę Sejmu weryfikuje takie p--------o, bo większość uzyskuje podpis. Z tą ustawą to mogliby chociaż spróbować to by było widać kto realnie blokuje, a nie od razu Duda.
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie mogę jej dzisiaj kupić bo pis uznal, że powódź w niediele odpoczywa i spędza czas z rodziną.


@RenkaRenkeMyje: "w niedziele czas spędza się na modlitwie, z rodziną, nad wodą" ;) Idealnie to zaplanowali, choć chyba nie o to chodziło ;)
  • Odpowiedz