Wpis z mikrobloga

@xxxmen: Dobra sprawdziłem... Wcześniej patrzyłem na cenę piasku z atestem dla dzieci...

To faktycznie łaska przegina...i to w c--j...

@PrawdziwyEuropejczyk Mnie bawi wymaganie od kogoś dawania czegoś za darmo i tyle.

Ktoś chce to niech da. Nie chce to niech nikt nie p------i, że o trzeba dać.
  • Odpowiedz
@PrawdziwyEuropejczyk Boli d--a leniwego lewaka, trzeba było pracować i zarobić to też byłoby cię stać na skupienie piasku. Handel jest podstawą budowania dobrobytu, ale oczywiście lewactwu to przeszkadza XD jak krikoldyle, małe rączki do pracy i wielka morda do wyciągania po nie swoje
  • Odpowiedz
@xxxmen: @PrawdziwyEuropejczyk info na Twitterze poszło pod postem remiza.pl że ta babka sprzedaje normalnie worki z piaskiem do piaskownic z atestem, także faktycznie sprzedaje to w cenie wydającej się jako zawyżona, ale nie robi przebitki.

Natomiast nie mogę znaleźć wcześniejszych postów tej babki czy na 100 tak akurat jest. Jeśli faktycznie tak to nie uważam żeby robiła jakieś s-----------o.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: jak już kolega wyżej napisał: ja jestem komuchem z małymi rączkami do pracy i chciałbym wszystko za darmo.
Ja zwyczajnie miałbym to w pompie, czy te worki kupiłem, czy miałem po pradziadku, a nawet temu koledze bym je dał, jak na komucha przystało.
Pochodzę z patologicznej rodziny i ojciec by mi lepe na ryj z-----l jakbym zaczął je podczas takiej klęski sprzedawać.
Na szczęście karma lubi w życiu wracać
  • Odpowiedz
  • 0
wiesz, ja jestem małomiasteczkowym, biednym, głupim dzbanem i nawet gdybym cię jako sąsiada nie trawił, a miałbym biznes workowy, to bym ci te worki dał w p---u za darmo…

Ludzie, k---a. Kometo przybywaj.


@PrawdziwyEuropejczyk Oczywiście, że cudzym się najlepiej dysponuje. Wierzę, że już masz kasę w pogotowiu, żeby wpłacić na pomoc tym ludziom czy regionom.
  • Odpowiedz
  • 0
@PrawdziwyEuropejczyk Nie, nie mówię, że złodziej. I nawet nie zakładam Twoich złych intencji. Ale często widuję, jak ludzie piszą, że gdyby mieli biznes x to by robili coś za darmo. A nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wspomóc finansowo nie mając tego biznesu. W końcu właściciel biznesu na pomocy też traci finansowo. Zamiast szukać sposobów, jak inni mogą pomoc, warto pomyśleć o sobie.
  • Odpowiedz
@BenAli: Ale ja to wszystko kolego rozumiem. Rozumiem nawet jeśli Ty, czy tam inny kolega powyżej by te worki sprzedawał sąsiadom, choćby po kosztach. Ok, masz swoją rodzinę do wyżywienia i nikomu pieniędzy nie będziecie dawać za darmo. Spoko. Tylko, że ja, jak juz napisałem nie spojrzałbym się w lustro gdybym o--------l komuś worki z piaskiem podczas gdy mu chatę zalewa XD Zwróć uwagę, że my cały czas rozmawiamy o
  • Odpowiedz
  • 1
@PrawdziwyEuropejczyk Żeby nie było, ja też bym pewnie te worki za darmo oddał. Zwracam tylko uwagę, że żeby pomagać nie trzeba hipotetycznych scenariuszy tworzyć, gdzie się jest biznesmenem workowym. Ja z kolei nie potrafiłbym spojrzeć sobie w lustro, gdybym nawoływał lub piętnował kogoś za to, że nie oddaje za darmo, gdy sam niczego nie zrobiłem.

Ale wierzę, że sam też jakoś wspomagasz i nie piętnujesz, ze ktos nie pomaga, gdy samemu
  • Odpowiedz