Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem, ze zmieniam kompa. Ostatni zakup był chyba z 6 lat temu (nie licząc gpu), więc mój staruszek ostatnio niedomaga. Nie chcę składać samemu bo jak ostatnio to robiłem to trochę namieszałem i mój znajomy musiał mnie ratować :P
Teraz jeszcze tylko skonsultuję z Wami bo zawsze może ktoś coś podpowie (tak jak ostatnio Mirki mi dobrze doradziły w wyborze sklepu).
- Wybrałem #amd 7 7800x3d zamiast 9 7950x3d bo w testach czasami jest lepszy od 9 a jest droższy.
- Tak samo wziąłem 4080 super zamiast 4090 bo różnica w cenie jest spora i tutaj nie chcę po prostu wydawać więcej kasy bo i tak dużo teraz pójdzie.
Zatem, co myślicie o tym zestawie? Będę miał spokój na kolejne 6 lat?

https://sklep.hard-pc.pl/p17903,zestaw-ryzen-7-7800x3d-rtx-4080-super-16gb-64gb-ddr5-2tb-ssd-850w-fractal-north.html

#pcmasterrace oczywiście komp w celach typowo tylko do #gry
#pytaniedoeksperta
acidd - Zdecydowałem, ze zmieniam kompa. Ostatni zakup był chyba z 6 lat temu (nie li...

źródło: Clip

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nie_odpisuj: a monitor mam spoko, ma parę lat ale jeszcze daje radę całkiem - ma 144hz więc teraz już chyba będę mógł go wykorzystać w pełni - bo ostatnio tylko vsync i 60fpsów :P
  • Odpowiedz
@acidd: tez tak myslalem ale jak sie przesiadlem z monitora za 1k z przed 3 lat na monitora za 3k nowy, to tak jakby mi ktos w grach dodał ze dwa poziomy wyzej do jakosci grafiki z ultra na ubermenchs :D
  • Odpowiedz