Wpis z mikrobloga

@zepsutyzachod: Bzdura, jajka są ciężkostrawne. Jeżeli naprawdę leczyć, a nie zaleczać jak "Holendrzy", to herbata i sok pomidorowy. Nic do jedzenia, żeby odciążyć system metaboliczny. Jedzenie może złagodzić objawy, ale je wydłuży.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Przefiltrowujesz herbatę przez organizm, sprytnie! ;)

@jayfly: U mnie obowiązkowo grejpfrut i dużo słodkich napojów. Wody nie trawię, kupuję Dr Witta, colę, izotonika jakiegoś i wciskam to w siebie. Sok z kiszonych też b---a, ale nie zawsze jest pod ręką.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: na początku sok pomidorowy, jaja parę godzin po ogarnięciu się; Holenderska wersja imo tylko na lekkim kacu bez rozstrojów żołądkowych, wtedy jedno p--o o dziwo jest wspaniałe

@Kaba___JK: nom dużo vit C a już najlepiej przed spaniem dużo wody + vit C i będzie git
  • Odpowiedz
@jayfly: Dodatkowo grejpfrut wspomaga metabolizowanie alkoholu, więc naprawdę polecam. Kiedyś zjadłem właśnie w ramach witaminy C, czułem się świetnie, poczytałem o tym i stwierdziłem że to nie przypadek i ten owoc jest szczególny.
  • Odpowiedz
@Kaba___JK: dobrze wiedzieć, o grejpfrucie różne rzeczy słyszałem, spróbuję przetestować w nast weekend choć mam nadzieję, że nie dojdzie do potrzeby zastosowania tak drastycznych środków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz